Yunanistan Yurtdışı Kargo

Yunanistan Yurtdışı Kargo

Türkiye’nin komşusu olan Yunanistan Türkiye’nin batısında bulunmaktadır. Kara ve deniz sınırları bulunan Yunanistan tarih boyunca varlığını sürdürmektedir. Türkiye ile Yunanistan’ın ticari ilişkileri son yılarda çok fazla artmıştır. İthalat ve ihracatın artması, tüketimin artmasıyla her iki ülke arasından ticaret genişlemeye devam etmektedir. Tarih boyunca her iki ülke arasındaki gerginlik ticarete yansımamıştır.

Türkiye ve Yunanistan arasında taşımacılık hizmeti bir çok yoldan yapılmaktadır. Kara, hava ve deniz yolu ile yapılmaktadır. Avrupa birliği ülkesi olan Yunanistan’a imalatçı firmalar yada bireysel gönderileriniz olsun hepsini Fast express olarak gönderiyoruz.

Yunanistan Kargo Fiyatları

Türkiye ve Yunanistan arası yurtdışı kargo taşımacılığı giderek artan bir seviyededir. Bu alanda hizmet veren firmalar dan biri de firmamız Fast express dir. Firma olarak yunanistana göndereceğiniz paket, evrak, doküman, kişisel eşyalar, hediyelik eşyalar her sektörden binlerce ürünü en uygun fiyatlarla gönderimlerini sağlıyoruz. Yunanistan yurtdışı kargo fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Yunanistan’a kargo taşımacılığında desi hesaplaması gönderinin Hacim ve Desi bilgisini bilmeniz sizin için yeterli olacaktır. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim ve desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

Yunanistan’a düzenli olarak kargo gönderileriniz oluyorsa firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sürekli çıkışı olan şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet sağlanmaktadır. Öncelikli olarak paketlerin yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun iskontolar talep edilmelidir.

Yunanistan Yurtdışı Kargo Takibi

Yunanistan Türkiye arasında yapılan kargo gönderimlerini firma olarak takip ediyoruz. Ayrıca sizlere kargo takip numarası vererek kargo hareketlerinizi takip etmenizi sağlıyoruz. Yunanistan’a Yurtdışı kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz adrese ulaşımı sağlanmaktadır.

Yunanistan Yurtdışı Kargoda Hasar Olur mu?

Yurtdışı Yunanistan kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Genellikle havayolu ve karayolu tercih edildiği için gönderileriniz kolayca ulaşmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir.

E-Ticaret yapıyorum. Yunanistan’a Kargomu Nasıl Ucuz Gönderebilirim?

Yunanistan’a düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız online sistemlerimiz ile kargolarınızı akıllı cihazlarınızla takip edebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile Yunanistan’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir