Güvenli Yurt Dışı Kargo Gönderimi

Çağımızda gelişen teknoloji ve şartlar ile içinde bulunduğumuz teknolojik dönemde yurtdışı kargo hizmetinde Amerika, Almanya, Çin, Tunus, Hindistan, Dubai, Katar, Libya, Türkmenistan, Kıbrıs gibi ülkeler başta olmak üzere dünyadaki tüm ülkelere bir çok şehre gönderileriniz çok rahat ve çok hızlı olabiliyor. Yurtdışına uçak ile kargo gönderimi, ister normal hızda, isterseniz çok acil hızda yapılabiliyor. Güvenli Yurt Dışı Kargo Gönderimi kapsamında; tüm eşyalarınız,  belgeleriniz, evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz, ürünleriniz, dökümanlarınız, ihracat mallarınız hızlı ve emniyetli bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya teslim edilmektedir. Fast Express Kargo, yurtdışından kendi ülkenize kargo getirtmek istediğinizde veya kendi ülkenizden yurtdışındaki dünya ülkelerinden bir yere teslim edilmesini istediğiniz gönderilerinizde kolay, ucuz, hızlı, güvenli çözümler sunmaktadır. Yurtdışı kargolarda kargonuzun taşıma ve depolama aşamalarında başına bir şey gelmemesi, teslimat anına kadar hasar görmemesi yada kaybolmaması önemlidir. Yurtdışı kargo gönderilerinizde bu gibi sorunları yaşamamak için ve gecikme yaşamamak için bizi tercih edebilirsiniz. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Güvenli Yurt Dışı Kargo Gönderimi Yapan Firmalar

En ucuz yurtdışı kargo fiyatlandırma ve en güvenilir taşıma politikasıyla firmamızdan profesyonel şekilde Yurtdışı kargo hizmeti alabilirsiniz. Yurtdışına kargo göndermek için en özenli ve en uygun fiyatlı kargo hizmetini firmamızdan alabilme imkanına sahipsiniz. Yurtdışı kargo dendiğinde herkes göndermenin zor olduğunu ve fiyat olarak pahalı olduğunu düşünür.  Fast Express Kargo, Güvenli yurt dışı Kargo gönderimi bünyesi kapsamında müşterilerine özenli, emniyetli, profesyonel, hızlı kargo hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışına göndereceğiniz kargolarda yada kendi ülkenize getirteceğiniz kargolarda, gönderinin gönderenden alındığı andan itibaren alıcısına teslim edilene kadar güvenli bir şekilde taşınması, kolay, takip edilebilir, hızlı, ucuz ve güvenilir olması, basit planlanması, gönderi sahibi avantajı için en önemli kriterlerdir. Yurt dışı kargo gönderiminde Avrupa ülkelerine bir günde teslimat (İspanya, Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya vb. ) gerçekleşmektedir. Diğer ülkelere ise birkaç günde güvenli teslimat gerçekleşmektedir. Günümüz koşullarında hemen hemen herkes yurtdışına hızlı kargo yapmaya başlamıştır. Bu artan yurtdışı hızlı kargo ihtiyacı, gönderi hızını ve güvenilirliğini de olumlu yönde etkilemektedir. Globalleşen dünyada arz-talep ilişkisi ile yurtdışına kargo gönderi yapmak yada yurtdışından kargo almak oldukça kolaylaşmıştır.

 

Yurtdışına kargo göndermek istediğinizde yada yurt dışından kendi ülkenize kargo getirtmek istediğinizde çıkış noktasından, kargo teslim noktasına kadar gönderdiğiniz mal/eşya/evrak/ürünün bütün hareketleri, yapılan işlemleri anında kesintisiz şekilde online olarak takip etmenize olanak sağlayan firmamızın web sayfası üzerinden, gönderi takip numarası aracılığıyla her an kargo takibinde bulunabilirsiniz. Kargo takip numaranız ile yurtdışına göndermek istediğiniz kargonuz, alıcıya sevk edildiği gün itibariyle online olarak anlık takip etmeniz sağlanacaktır. Yurtdışına belirli değeri aşan gönderileriniz için alıcı ülke gümrük mevzuatı sebebi ile gümrük vergisi uygulayabilmektedir. Kurumsal tüm ürünleriniz, ihracat mallarınız, ithalat mallarınız, eşya ve paketleriniz; Devlet kanunları gereği dolaylı temsil ve basitleştirilmiş usul kapsamında parasal karşılık değeri 7500 Euro’ya kadar (belli bir ağırlık sınırı da bulunmaktadır) olan e-ticaret ürünleri herhangi bir ek ücret alınmaksızın kabul edilmektedir. Yurt dışı kargolarınızın gümrük beyanı, firmamız tarafından yurtdışına gönderilmeden önce yapılmaktadır. Bu gümrük beyanı ile vergi iadelerinizi bizden alabilirsiniz. Bunun gibi yasal prosedürler veya gümrük işlemleri ile ilgili müşteri danışmanlarımızla iletişim geçebilir, bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda yurt dışına güvenli bir şekilde göndermek istediğiniz kargolarınızda internet üzerinden ödemenizi güvenilir ve sertifikalı ödeme sistemimiz üzerinden online olarak kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı şehirlerindeki sektörel fuarlara ve organizasyonlara katılan kurumsal işletmeler için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların ve ekipmanların gönderimi, güvenli yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en ekonomik şekilde gönderilebilir. Aynı zamanda bireysel gönderilerinizde yurtdışı kargo hizmetlerinde aynı şartlarda yine uygun fiyatlarla, güvenli bir şekilde yapılabilir. Yurt dışı kargo gönderi hizmetlerinde seçenek olarak Adrese teslim, hava limanına teslim, adresten adrese teslim gibi seçenekleri belirleyebilirsiniz.

En uygun maliyetlerle ve en güvenli imkanlar doğrultusunda yurt dışı kargo gönderimi hizmeti almak isterseniz www.fast-express.com internet adresimizi inceleyip bizlere dönüş yapabilirsiniz. Yurt dışı kargo hizmeti alırken, hizmetin en düşük maliyetli ve en güvenli olanını alırken yurtdışı kargo gönderimleriniz tam zamanında sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Deneyimli kadromuz, profesyonel ekibimiz, titizlikle hava kargo gönderilerini zamanında yerine ulaştırma hizmeti verirler. Gönderilerinizin teslimatının sorunsuz yapılabilmesi için önemli unsurlardan biri kargoya verdiğiniz ürünün, malın, evrağın, kolinin, eşyanın veya malzemelerin paketlenme şeklidir. Eşyalarınızı cinslerine göre koli ile paketlenmesi ve ambalajın sağlam olması gerekmektedir yoksa malzeme zarar görebilir. Güvenli Kargo Gönderimi için bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz yada tüm hava yolu kargo içeriğimizden yararlanmak için www.fast-express.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Fast Express kargo tüm yurtdışı kargo gönderilerinde taşıma ve teslimat konusunda garantili çalışmaktadır. Gönderinizi Türkiye genelindeki bulunmuş olduğunuz şehirden size yakın, belirtilecek olan FAST EXPRESS Kargo acentelerinden size en yakın olanına teslim edebilir yada www.fast-express.com web sitesi üzerinde bulunan yurtdışı kargo gönderi hazırlama sistemini kullanabilirsiniz. İnternet sitemizdeki iletişim bölümündeki numaralardan çağrı merkezimizi arayarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp uluslararası gönderinizi bildirebilirsiniz. Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız özel indirim ve kampanyalardan sağlanıp işletmenize faydalı çözümler yaratabilirsiniz.

 

 

 

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir