İran Parsiyel Kargo Taşımacılığı

İran Parsiyel Kargo Taşımacılığı

Türkiye ve İran iki büyük ülke ve iki büyük ticari ilişkileri olan ülkelerdir. İran Türkiye 560 km kara sınırına sahiptir. Havayolu ve kara yolu ile her iki ülke arasında taşımacılık hizmeti verilmektedir. Özellikle kara sınırı nedeniyle parsiyel karayolu taşımacılığı sıkça yapılmaktadır. Türkiye İran arasında parsiyel karayolu taşımacılığı Gürbulak, esendere ve kapıköy sınır kapılarından yapılmaktadır.

Parsiyel karayolu taşımacılığı tek bir araçta farklı firmaların ve şahısların ürünlerinin taşınmasını sağlayan taşıma hizmetidir. Örneğin İrana gidecek olan malların, eşyaların, hediyelik ürünlerin, kişisel eşyaların İran’da istenilen her noktaya karayolu ile taşınmasıdır. Tır veya kamyonlarda taşınan parça parça eşyalarınız sizlerden alınarak İrana gönderiyoruz. İran yurtdışı kargo paketleriniz karışmaması için çok çalışıyoruz.

İran Parsiyel Karayolu Taşımacılık Fiyatlarımız

İrana gidecek olan parsiyel kargolarınız parça parça olduğu için fiyatlar uygun olabilmektedir. Birkaç firmadan alınan kargo paketleri tek bir araca yüklendiği için fiyat’ta bölündüğü için uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Piyasayı takip eden firmamız parsiyel karayolu kargo taşımacılığında en uygun fiyatları sunuyoruz.

Parsiyel karayolu taşımacılığında farklı firmalardan veya şahıslar dan alınan kargoların karışmaması için ayırıyor ve kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takip numarası ile kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yurtdışı iran kargonuz teslim edilene kadar güvenle yol almaktadır. Kargonuz teslim edildiğinde sizleri bilgilendiriyoruz. Parsiyel karrayolu taşımacılığı hakkında uygun fiyat ve daha detaylı bilgi için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayabilir yada web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İran’a Kargom Ne Zaman Gider?

İrana göndereceğiniz kargolar parsiyel karayolu taşımacılığı olduğu için 2-3 gün süreleri bulabilmektedir. En kısa sürede kargonuzu gönderebilmek için uzman kadromuz ile çok çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile parsiyel taşımacılıkta kargoları gümrükten hızlıca geçiriyoruz. Gümrükte takılmayan kargolarınız iran da gideceği İsfahan, Kerman, Kish Island, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Tahran, Abadan, Zabol, Ardabil, Sabzevar, Ahvaz, Yezd, Bandar, Lengeh, Bojnord, Bandar Abbas, Bushehr, Bam, Shahr E Kord, Gorgan, Gheshm, Hamadan, İran Şahr, Ilam, Hürremabad, Hoy, Kermanshah, Lamerd, Lar, Bandar-e, Mahshahr, Nowshahr, Urmiye, Raşt, Ramsar, Senendec, Sari, Sirjan, Tabas, Birjand, Yasuj, Zahedan, Şah, Bahar, Asaluye, İran Körfezi Uluslararası havaalanı, Dezful, Jiroft, Rafsanjan, Arak, Gachsaran, Zanjan, Shahrud şehirlerindeki her adrese ulaştırıyoruz.

İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin her noktasından alınan parsiyel kargolarınız iranın tüm şehirlerine teslimatını gerçekleştiriyoruz. Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümleriniz için uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

İrana Parsiyel Taşımacılık ile Neler Gönderebilirim?

İrana ABD’nin ambargoları nedeniyle her ürün veya her eşya maalesef gönderilemiyor. Fast espress olarak İrana yasak olmayan her ürünü, kargo paketini, evrakları, özel eşyaları ve hediyelik eşyaları gönderiyoruz. Her türlü zorluğa rağmen parsiyel karayolu taşımacılığı konusunda Fast Express Türkiye’de en iyi hizmetleri sunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı İran Kargo ile döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo hizmetlerini sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir