Uygun Fiyatlı Amerika Kargo

Uygun Fiyatlı Amerika Kargo

Amerika günümüzde dünyanın ekonomik, teknolojik ve askeri açıdan en büyük ülkesi konumundadır. Eyalet sistemi ile yönetilen Amerika doğal kaynakları, güçlü alt yapısı ve büyük bir iş gücü ile her milletten insan toplanmaktadır. ABD dünyanın en büyük ve en etkili finansal piyasaları bulunmaktadır. New York Menkul Kıymetler Borsası piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük menkul kıymetler borsası olma özelliğine sahiptir. Amerikan doları çoğu uluslararası işlemlerde kullanılan ve dünyanın önde gelen rezerv para birimidir. Dolar ülkemizde olduğu gibi dünyanın diğer ülkelerinde de önemli yere sahiptir. Piyasadaki fiyatların artması ve azalması çoğunlukla buna bağlıdır.

Amerika Kargo Fiyatları

Amerika kargo fiyatları genel olarak piyasanın durumuna bağlıdır. Fiyat olarak ülkemizde piyasanın kötü durumu da kargo fiyatlarını etkilemektedir. Fast Express piyasa fiyatlarına rağmen şahsılar ve firmaların Amerika kargo gönderimleri konusunda müşterilerine en uygun fiyatları sunmak için çok çalışmaktadır.

Yurtdışı Kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne oluşa olsun desi değeri hesaplanır ve en uygun fiyatlar ortaya çıkartılır. Fast Express olarak sizlere çıkarttığımız fiyatlar piyasanın altında fiyatlardır. Şahıs ve firma olarak kargo gönderim ücretleriniz kredi kartı, havale, eft ve nakit olarak firmamıza yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklar sunuyoruz.

Amerika Kargo Paketi

Yurtdışı kargoların kabul edilebilmesi için ambalajının gönderi kapsamında ağırlığına, niteliğine ve taşıma şekline uygun, içindeki maddeyi baskıdan koruyacak, elden ele geçmeler sırasında kapsamını bozmayacak ve içinden herhangi bir şey düşmeyecek, sızmayacak veya çıkarılamayacak, kişileri yaralamayacak, canlı sağlığını tehdit etmeyecek, diğer gönderilere zarar vermeyecek, hasara uğratmayacak ve müdahale edilmiş izlenimi bırakmayacak şekilde kapatılmış ve ambalaj edilmiş olması gerekmektedir.

Amerika Adrese Teslim Kargo

Amerikaya tüm yurtdışı kargoları genellikle hava yolu ile gönderiyoruz. Hızlı ve güvenli olan uçak kargo gönderileriniz amerikaya 2-3 günde gönderilmektedir. Türkiye’den çıkış yapan kargolarınız Amerika da gümrükten geçtikten sonra isterseniz özel kuryelerimiz ile Amerika da her eyalete, şehire ve ev adresine teslimatı yapılmaktadır. Adrese teslim kargolarınızı isterseniz karşı ödemeli olarak ta firmamız tarafından yapılabilmektedir. Alıcıya teslim edilen kargolarınızın tahsilatı yapıldıktan sonra hesabınıza aktarılmaktadır.

Amerika Kargo Takip

Amerika da 50 civarında olan eyalete gönderilen kargolarınızın nerede olduğunu, ne zaman teslim olacağını ve kime teslim edildiğini öğrenmek için sizlere verdiğimiz kargo takip numarası il kargolarınızın her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yurtdışı Kargo takibinde benzersiz bir deneyim sunan firmamız 7/24 tüm akıllı cihazlardan takip edebilme olanağı sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir