Yurtdışına İlaç Gönderimi ve Kargo Takibi

Yurtdışına İlaç Gönderimi ve Kargo Takibi

Yurtdışından ilaç alımı ve gönderimi konusunda TC sağlık bakanlığı ve Türk eczacıları birliği ortaya çıkardığı protokol çerçevesinde yapılmaktadır. İlaç üretici ve ilaç temin eden firmalar ve şahıslar bu protokoller çerçevesinde ilaç alımı ve gönderimi yapmaktadır. Hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlar dünyada önemli yere sahiptir.

İlaçların yurtdışına gönderilmesi ve alımında Türkiye dahil tüm dünya ülkeleri ilaca ait tüm detayları, neden alındığını ve gönderildiği sorgulamaktadır. Yurtdışına ilaç gönderimi ve alımı yapmak isteyen firmalar ve şahıslar yurtdışı kargo ile ilaç göndermek istediklerinde ilaca ait reçete, ilaç prospektüsü, doktor raporu ve diğer tüm istenen belgeler ile gönderim yapabilirsiniz. İlacın gönderileceği ülke gümrüğü ilacın neden ülkeye giriş yaptığına dair sorgulama yapmaktadır.

İlaç göndermek istediğinizde tüm belgeler eksiksiz olsa da bazen ilaçlar geri gönderilebilmektedir. Yurtdışına ilaç göndermek isteyen firma ve şahıslar tüm bu durumları göz önünde bulundurmak zorundadır. Zira her şeyi tam olarak eksiksiz gönderdim ama ilaçlar neden gönderildi diye sorgulayabilirsiniz. İlaç gönderiminde tüm olumsuzlukları değerlendirmeniz gerekmektedir.

Yurtdışına İlaç Gönderen Firmalar

Sağlık bakanlığı onaylı ilaçların gönderimi ve alımın gönderilmesi çok önemlidir. İlaç gönderen firma ve şahıslar ilaçların taşınmasında kargo firmaları ile anlaşarak gönderim yapmaktadır. Yurtdışına ve yurtdışından ilaç gönderimi yapmak isteyenler için en uygun firmalardan biride fast express yurtdışı kargo gönderimi yapan firmamızdır. Fast Express uluslararası alanda ilaç, paket, evrak, kişisel eşya ve hediyelik eşya gönderimi yapmaktadır. Özellikle ilaç gönderimi gibi zor olan kargo gönderileri konusunda bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışına Hangi İlaçlar Gönderilir?

Yurtdışına ilaç gönderiminde her türlü ağrı kesici, kanser ilaçları, merhemler, sprey ilaçlar, zor ve kolay bulunan tüm ilaçları kargo yolu ile gönderiyoruz. İlaç gönderen firma ve şahıslar gerekli tüm belge ve raporları temin ettikten sonra ilaç gönderimi için firmamıza başvurabilirsiniz. Yurtdışına ilaç göndermek için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan ve www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızda bulunan uzman ekibimiz kargolarınızı anında işleme alarak yurtdışına göndermek için gerekli tüm işlemleri yapmaktadır.

Fast Express; yurtdışına ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır. İlaç gönderiminde kargolarınızı takipli olarak göndermektedir. Kargo takip numaranızı sizlere ilettiğimizde sizlerde kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir