En Uygun Yurtdışı Kargo Fiyatları

En Uygun Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo 19. Yüzyıl itibari ile insanların, firmaların ve devletlerin önem verdiği hizmetlerden biridir. Tüketimin artmasıyla ve teknolojinin gelişmesi ile hatta hastalıkların çoğalması ile birlikte kargo hizmeti yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Uluslararası alanda da yurtdışı kargo hizmeti büyük bir önem arz etmektedir. Kargo sektöründe yenilik her geçen gün kendini ortaya koymaktadır. Farkını ortaya çıkartan kargo firmaları her zaman kazanmıştır.

Yurtdışı kargo hizmetinde bir çok yol ile hizmet verilmektedir. Karayolu, hava yolu, demir yolu ve deniz yolu ile kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Hız ve maliyetlere göre kullanılan bu yollar bir kargo paketinin, eşyanın ve evrakların uluslararası alanda taşınmasını sağlamaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde her sektöründe binlerce ürün ülkeler arasında taşınabilir.

En Ucuz Yurtdışı Kargo

Fast express uluslararası alanda sunduğu yurtdışı kargo hizmetleri ile farkını ortaya koymaktadır. Uluslararası alanda IATA kurallarına uygun olarak taşınan kargolar hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Paletli yada paletsiz olsun her türlü kargonuz uluslararası kurallara uygun olarak taşınmaktadır. Yurtdışı kargolarınızın ağırlığı ve boyutu hesaplanarak sizlere kargo ücreti verilmektedir. Ülkemizde en uygun fiyatları sunmaktayız.

Yurtdışı Kargo Kontrolü

Bütün kargolar X-ray’den geçirilerek eğitimli ve sertifikalı güvenlik memurları tarafından titizlikle kontrol edilir. Şüphe uyandırıcı duruma rastlanırsa gümrük memurları nezaretinde kargo açılarak kontrol edilir ve tutanakla tespiti yapılır. Xray cihazına sığmayan volümlü kargolar için “X-ray’den Geçmeyen Kargo Tutanağı” tutularak kargo ambarındaki rezerve bölümüne alınır. Gerekli tüm kontroller yapıldıktan sonra kargolarınızın uygunluğu kontrol edilir ve x-ray cihazından geçerek ülkeye giriş yapar.

Gelişmiş Ülkelere Yurtdışı Kargo

Fast express yurtdışı kargolar için gelişmiş ve ekonomik refaha sahip tüm ülkelere kargo gönderimi yapmaktadır. Ayrıca gelişmekte olan ülkelere ve gelişemeyen ülkelere de kargo gönderimi yapıyoruz. Gelişen yüksek teknoloji ile yurtdışı kargo hizmetleri de bir o kadar artmaktadır. Fast express Avrupa ülkeleri, Amerika, çin, Hindistan, iran gibi dünyanın tüm ülkelerine kargo gönderim hizmeti vermektedir.

Yurtdışına Kargomu Nasıl Gönderilir?

Yurtdışı kargo hizmeti ile kargolarınız hızlı ve ekonomik fiyatlarla karayolu, denizyolu ve uçak kargo ile havadan gönderilmektedir. Paket ve evraklarınız Uluslararası IATA kurallarına göre taşıyoruz. Kargolarınız ağırlığı ve ebatları ölçülerek güvenle yurtdışında son alıcısına kadar güvenle götürüyoruz. Yurtdışına kargolarınızı www.fast-express.com adresine girerek “online yurtdışı gönderisi” oluşturup gönderebilirsiniz. Ayrıca İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak yada İletişim formu’nu doldurarak bizlere ulaşabilir ve kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir