En iyi yurtdışı hava kargo şirketleri

Ticari bir işletme sahibiyseniz ve yurtdışına ithalat / ihracat gereksinimleri duyuyorsanız, internet üzerinden eticaret ile ürün satışı yapıyorsanız, yurtdışına sevdiklerinize hediye veya özel günlerde kart yollamak istiyorsanız, öğrencilik vb durumlarda belge göndermeniz gerekiyorsa, en iyi gönderim imkanları ile en düşük maliyetli ve en güvenli yurtdışı kargo gönderimini en iyi yurtdışı hava kargo şirketleri nden biri olan Fast Express Kargo ile yapılır. Ülkemizde hizmet veren ve dünya genelinde en iyi yurtdışı hava kargo şirketleri ile birlikte çalışmakta olan Fast Express Kargo;

Yurtdışına ürün,mal,eşya,koli,evrak,paket gibi kargoları göndereceğiniz zaman yada yurtdışından kendi ülkenizdeki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifleri toplamak, teslimat hakkında fikir edinmek, ücretler, maliyetler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi ortaya çıkan sıkıntılı ve vakit alan süreçleri ortadan kaldırmaktadır. Bu zorlu süreçte, kargolarınızın transfer edilme aşamasını en iyi, en kolay ve en ucuz şekilde atlatacağınız firma Fast Express Kargo’dur.

Gönderim aşamalarımız şu şekildedir: Öncelikle yurtdışı hava kargo hizmeti ile göndermek istediğiniz yada ülkenize aldırmak istediğiniz eşya/evrak/koli hakkında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip gönderinizin yurtdışı hava kargo standartlarına uygun olup olmadığı hakkında bilgi almalısınız. Eğer göndermek istediğiniz malzeme yurtdışı hava kargo şartlarına uygun ise kullanmak istediğiniz kargo gönderim çeşidini seçmelisiniz. Eğer kargonuzu kendi adresinizden kurye ile teslim aldırmak istiyorsanız bunun için talep formu oluşturmanız gereklidir. Yurtdışına hava kargo etmek istediğiniz gönderiyi  şubemize kendiniz kendi imkanlarınız aracılığıyla getirecekseniz, mesai saatlerimiz içerisinde şubelerimize istediğiniz gibi teslim edebilirsiniz. Hava kargolarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi ve zarar görmeyecek güvenli bir şekilde gönderilerinizin yurtdışı gönderimi için ambalajlanması çok önemlidir. Ambalaj/paketleme ekibimiz tarafından tüm yurtdışı hava kargo gönderileriniz taşıma ve teslimat esnasında zarar görmeyecek şekilde kolilenip taşınmaktadır.

Paketleme sistemimizde kullanılmakta olan ambalaj, koli veya kutular yük basıncına, iklim koşullarına ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kendi ülkenizden yurtdışına hava kargo yapılacak gönderinin yada başka ülkelerden ülkenize getirtmek istediğiniz kargo gönderilerinin hangi ülkeye hangi şehire adrese gideceği, kargoyu kimin yada hangi firmanın gönderdiği, alıcı bilgileri, ve diğer iletişim bilgileri alınır. En iyi yurtdışı hava kargo için gönderi evraklarınız, gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra yurtdışına gönderim yapılması planlanan tarihte kargonuz, sizin daha önce belirlemiş olduğunuz gönderim seçeneğine göre en hızlı bir şekilde yola çıkar. Yurtdışı kargonuz en iyi ve en hızlı şartlar altında hava yolu başta olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir.

En İyi Yurtdışı hava Kargo Şirketleri ile gönderi takibi nasıl yapılır?

Yurtdışındaki ülkeye belirtilen adrese kargonuz vardığında alıcıya veya karşı firmaya gönderdiğiniz mal/evrak/eşya yada belgenin teslimatı hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır. Tüm yurtdışı hava kargo gönderilerinizin takibini, internet sitemizde kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylece  gönderdiğiniz tüm yurtdışı hava kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan alıcıya ulaşana kadar adım adım tüm aşamalarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargonuzun planlanan transferi ve teslimatı gerçekleştikten sonra size bilgilendirme mesajı gönderilir. Kargo süreci bu şekilde sorunsuz, hızlı ve kolaylıkla sona erer.

En İyi Yurtdışı Hava Kargo Şirketleri Nelerdir?

Profesyonel ekibimiz ile en iyi çözümler ve güvenli teslimat sürecimize güvenebilirsiniz. En iyi yurtdışı hava kargo şirketleri pozisyonunda olan olan Fast Express Kargo’da yurtdışı kargolarınız hızlı bir şekilde alınıp varış noktasındaki ülkeye alıcısına güvenle teslim edilir.

Yurtdışı hava kargo hizmetimiz ile gönderilerinizi birkaç gün içerisinde dünyanın herhangi bir noktasından, diğer bir noktasına istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Kargonuzun en iyi şekilde ve en hızlı bir sürede göndereceğiniz yere ulaşması için Fast Express Kargo şirketini tercih edebilirsiniz. Göndermek istediğiniz mal, ürün, eşya, koli yurtdışı hava kargo gönderileriniz; ülkenizdeki bir şehirden dünyanın birçok noktasına veya dünyanın herhangi ülkelerinden kendi bulunduğunuz ülkede bir şehire en özenli, en güvenli ve en iyi bir şekilde Fast Express Kargo tarafından yapılmaktadır.

Yurtdışı hava kargo hizmetimizde en iyi gönderim yapacağınız ülkenin yada kendi tarafınıza gönderi yaptıracağınız ülkenin kargo gönderisi ile ilgili yasalarının ve kurallarının gerektirdiği hizmet uygunluğu, yasadışı gönderim yapılmaması önemlidir. Bu yasal durumların yanı sıra yurtdışı hava kargo ile gönderilemeyecek yasaklı malların, yanıcı ve yakıcı maddelerin yurtdışına gönderiminde ise kargolarınızın MSDS belgesinin olmaması halinde kargonuzun gönderiminin yapılması olanaksızdır. Yurtdışı hava kargo ile gönderilen kargoların standart olarak belli bir ağırlığı geçmeyecek şekilde olması gerekir. Yurtdışı hava kargo fiyatlandırmaları, gönderim yaparken kargo gönderme seçeneğinize göre yapılmaktadır. İnternet sitemizde anasayfada hesaplama aracı mevcuttur. Express hızlı kargo veya ekonomik kargo seçeneklerinden en iyi şartlarınıza uyan birini seçip kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kargonuzun hızlı bir şekilde ve en iyi şartlarda gitmesi için hava kargo uçak ile gönderiminin yapılması gerekir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir