Yurtdışı Kargo Teslimat Süresi

Yurtdışından ülkemize yada Türkiye’den tüm dünya ülkelerine kargo gönderimi son yıllarda artarak devam etmektedir. Yurtdışına kargo göndermek için dünyada milyonlarca firma ve milyarlarca insan dünyanın her noktasına kargo göndermektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte yurtdışı kargo gönderimi de bir o kadar kolay hale gelmiştir. Yurtdışına kargo gönderim süreleri çok kısa sürelere kadar düşmüştür.

Yurtdışı kargo hizmeti ile Almanya ve Avrupa ülkelerine 1 gün sürelere kadar düşmüştür. Diğer kıtalara ise 3 iş günü olmak üzere değişen sürelerde gönderilmektedir. Uçak kargo ile yurtdışı kargo gönderiminde 195 den fazla ülkeye kargo gönderim hizmeti yapılmaktadır. Hızlı ve güvenli olarak kargolarınız taşınır. Türkiye’den her hangi bir ülkeye her türlü kargo paket taşımacılığı yapılabilmektedir. Ülkemizin her noktasından alınan kargolar uçak kargo ile transferi hemen başlatılarak hemen gönderilir.

Kargolarınızı online olarak ta gönderebilme imkanı sunan firmamız aynı zamanda kargolarınızı kapınızdan alarak göndermektedir. Firma olarak tüm dünya ülkelerine ağır ve hafif yük taşımacılığında piyasada önde gelen en iyi firmalardandır. Kargo taşımacılığında firmamız her dünya ülkesine taşıyacağı kargolar için ülkelerin ve havacılık yasa ve kurallarına uygun olarak transfer yapmaktadır. Fast express olarak kargonuz alıcısına ulaştırılana kadar güvenliği için paket içeriği tamamen gizli tutulmaktadır.

Yurtdışı kargo hizmetinde zamandan tasarruf yapmak isteyenler, zamanı çık kısıtlı olanlar ve çok kısa sürelerde kargo gönderimi yapmak isteyen her firma hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası kargo gönderiminde güvenli teslimat yapan firmamız sizlere kargo takip numarası vermektedir. Kargo takip numarası ile birlikte kargonuzun nerede ve ne zaman teslim edileceğini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Fast express profesyonel kadrosu ve gelişmiş teknoloji ile firmalara ve vatandaşlara yurtdışı kargo hizmetinde her türlü olanağı sunmaktadır. En uygun fiyatlara en kısa sürelerde yurtdışı kargo gönderimi sunan firmamız müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir