Yurtdışı Kargo ile Bere Göndermek

Yurtdışı Kargo ile Bere Göndermek

Bere kış aylarında başımızı soğuklardan korumak, bir kurumun simgesi olarak kullanmak amacıyla tasarlanan farklı tip ve renk seçenekleri ile imal edilen giysidir. Ülkemizde ve dünyada bere erkek, kadın, çocuk, yaşlı, bebek, kamu kurum ve kuruluşlarda, askeri personellerde ve daha bir çok yerde kullanılmak üzere imalatı yapılmaktadır.

Türkiye’de imalatı yapılan bere modelleri yurtdışına satılmak üzere gönderilmektedir. Ya da yurtdışından sipariş verenler için de gönderilmektedir. İmalatını ya da satışını yaptığınız bere giysilerin gönderimi yurtdışı kargo taşıma firmaları tarafından yapılmaktadır.

Bu noktada devreye giren Fast express uluslararası yurtdışı kargo taşımacılığı yapmaktadır. Yurtdışına ekonomik fiyatlı, hızlı ve sorunsuz bir gönderim yapmaktadır. İlgili yasa ve yönetmeliklere uluslararası kuralara uygun olarak ve gümrük yönetmeliklerine göre yurtdışı kargo bere gönderimi yapıyoruz. Kış aylarında kombininizi tamamlayan berelerin gönderiminde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Bere Gönderim Fiyatları

Yurtdışına bere gönderiminde firmamız piyasa analizi yaparak en uygun maliyetlerle gönderim yapmaktadır. Fast Express sitemizde bulunan modülden hızlı gönderim yapmak istediğiniz ülkeyi, kargo yapılacak olan ülkeyi ve gönderinin ağırlık vb. bilgileri girerek, hızlı kargo hesaplaması yapmış olursunuz. Böylelikle gönderinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinden dünyanın herhangi noktasına bere gönderilerinizi hızlı, düşük maliyetli, güvenli ve özenli bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır.

Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışı Kargo Gönderim Süreleri

Yurtdışı kargo firması olarak vaad ettiğimiz sürelerde yurtdışı kargo hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Dünyanın her yerine yurtdışı kargo bere gönderimi yapan firmamız müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına her türlü stratejiyi gerçekleştirmektedir. Profesyonel kadromuz bere gönderilerinizi hızlı ve güvenilir yollardan uçak kargo ile göndermektedir. Fast express 220’den fazla ülkeye ve bu ülkelerin tüm şehirlerine gönderi taşıyan FAST EXPRESS , Portföyümüz   tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500 euro altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Fast express sorunsuz bir yurtdışı kargo gönderiminde kargo takibini en iyi şekilde yapmaktadır. Toplu yada bireysel gönderimlerinizde kargonuzun çıkışından alıcınızın kapısına ulaşana kadar tüm hareketleri takip edilmektedir. Kargonuzun hasar görmemesi için yoğun çaba sarf eden firmamız kargo içeriğine bakmaksızın en hassas şekilde davranmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda bere giysi taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir