Yurtdışı Kargo Gönderim Ücretleri

Yurtdışı Kargo Ücretleri

Yurtdışı kargo taşımacılığı her türlü olumsuzluklara rağmen yılından itibaren güçlenerek büyümeye devam etmektedir. Yurtdışı kargo taşıma alanında hizmet veren firmamız Fast express dünya standartlarında bir ağ organizasyonu olma hedefimize doğru ilerlerken, en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyatları vermek adına çok çalışıyoruz.

Uluslararası alanda müşterilerimize sürdürülebilir uygulamalar gerçekleştirecek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön görerek hareket etmekteyiz. Hizmetlerimizin kalitesini korurken, faydalarını en üst düzeye çıkaracağız. Fast express olarak, müşterilerimize yurtdışı kargo taşıma ve dağıtımı ile altın çağı yaşatacağız. Agresif yurtdışı kargo taşımacılığını ve müşterilerimiz için en iyi hizmet değerini sağlamak için rekabet avantajı sağlayan nitelikli ortaklar ve hizmetlerle birleştirmek ve uyumlu hale getiriyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yeni yılda müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmeti artan fiyat politikalarına rağmen en uygun maliyetlerle sunmak adına yoğun bir çalışma içindeyiz. Türkiye’nin 81 ilinden yurtdışında 220’den fazla ülkeye ve adrese kargo taşıma hizmetini ekonomik fiyatlara sunuyoruz. Kargo paketinizin desi hesaplaması yapılarak ve gideceği ülke bilgisi alınarak en uygun fiyatları sunuyoruz.

Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız toplu gönderileriniz için sizlere en uygun maliyetlerle sizleri üzmeyecek fiyatları çıkartıyoruz. Son 30 yılda, küresel yurtdışı kargo taşımacılığında lider bir isim haline gelen firmamız dünyanın önde gelen havayolları, nakliye şirketleri ve nakliyecilerle sağlam ilişkiler kurarak ağını genişletmiştir. Böylelikle dünyanın her yerine uygun fiyata kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Ne Gönderilir?

Yurtdışı kargo ile yurtdışında bulunan 220’den fazla ülkeye, Gıda, yedek parça, tekstil, metal, plastik, kırtasiye, orman ürünleri, inşaat, teknolojik ürünler, evrak, doküman, paket, hediyelik eşya, kişisel eşyalar olmak üzere aklınıza gelen ne varsa taşıyoruz. Yasal olarak taşınması gereken tüm ürünleri tıbbi ürünlerde dahil olmak üzere her şeyi taşıyoruz. Yurtdışı kargo konusunda Fast Express Kargo, kapsamlı lojistik çözüm sağlamak için ulaşan en yenilikçi lojistik şirketidir. Tüm ürünleriniz için en güvenli yolları seçerek gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Takip

Kullandığımız yazılım ve donanım teknoloji açısında en iyisidir. Sizlere sunduğumuz hizmet ile kargolarınızı takip ediyoruz. En son teknolojileri uygulayarak, sunduğumuz hizmetlerin sayısını artırarak veya şube ve depo ağımızı genişleterek, iş yapmak için daha iyi ve daha verimli yollar geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile isterseniz kargolarınızı istediğiniz yerden istediğiniz cihazdan takip edebilirsiniz.

Türkiye’den dünyanın bir ucuna teslimat yapan firmamız ihtiyaçlarınıza göre size hava, deniz veya karayolu ile en verimli ve uygun maliyetli çözümleri sunuyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir