İran Havayolu Uçak Kargo

İran Havayolu Uçak Kargo

Asya kıtasının büyük ülkelerinden olan iran tarihi M.Ö yıllara dayanmaktadır. Asya’nın merkezi konumlarında olan İran bölgede etkin güçlerden biridir. İran petrol ve doğal gaz kaynakları ile hem kendi ekonomisine katkı sağlamak hem de dünya petrol ve doğalgaz ihtiyacını karşılamaktadır. İran ekonomisi genellikle petrol ve doğalgaz gibi kaynaklardan oluşsa da büyük şirketlerin ticareti, tarımsal üretimler ve küçük işletmeleri önemli derecede faaliyetler ekonomiyi canlandırmaktadır.

İran ve Türkiye arasında ticari ilişkiler önemli derecede her geçen gün artmaktadır. İran nüfusunun önemli bir bölümü Türkiye’ye büyük bir sempatiyle bakmaktadır. İrana seyahat edecek Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeden muaftır tutulmaktadır. İran ile Türkiye arasında en çok gelişme gösteren nokta ekonomidir. Ticaretin artması ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte taşımacılık kolay ve hızlı hale geldi.

İrana Uçak Kargo ile Neler Gönderilir?

İrana hızlı göndermek istediğiniz her ürün, eşya, evrak, beyaz eşya, ilaç, maske, makine gibi her türlü kargo paketini taşıyoruz. Gıda, tekstil, teknoloji, plastik, metal, kırtasiye gibi tüm sektörlerde bulunan milyonlarca ürünü irana taşıyoruz. İrana evrak, doküman, zarf ve gizli tüm belgeleriniz de büyük bir gizlilik ve güvenle gönderiyoruz. Firmaların tüm gönderileri için gönderim sağlayan fast exrpess bireysel olarak gönderilecek her türlü eşya ve hediyelik eşyaları da hızlı ve güvenli şekilde gönderiyoruz.

İrana coğrafi olarak büyük bir kara sınırımız olsa da hava yolunun gelişmesi ile daha güvenli, hızlı ve ekonomik fiyatlarla kargo gönderimi sağlıyoruz. Kurumsal firmalar, işletmeler ve bireysel gönderileriniz için uçak kargo hizmetini kullanarak kargolarınızın hemen gitmesini sağlıyoruz.

En Ucuz İran Kargo Gönderim Fiyatları

Fast express İran her türlü kargo paketi, koli, evrak, doküman, özel eşya, hediyelik eşyalarımızı en uygun fiyatlarla gönderiyoruz. Piyasada en uygun fiyatları sunan firmamız kargo ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun kargolarınızı gönderiyoruz. Son yıllarda krizler ve savaşlar nedeniyle her sektörde fiyatlar artmaktadır. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Bireysel gönderileriniz ve kurumsal firmaların gönderileri olmak üzere her kargonuz hesaplanarak iran’ın her noktasına gönderiyoruz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak en uygun fiyatlar sunarak gönderiyoruz.

İran’a Takip Kargo Gönderimi

İran’a kargo gönderen firmamız her  yurtdışı kargo ürünü ve paketi için kargo takip numarası oluşturuyoruz. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı yakından takip edebilirsiniz. Kargo gönderilerinde aklınıza takılan tüm güvenlik problemlerini ortadan kaldıran firmamız kargonuzun her hareketini sisteme işleyerek takip etmenizi sağlamaktadır. İrana gönderilen kargolarınız kuryelerimiz aracılığı ile isterseniz alıcınızın kapısına kadar teslim edilmektedir.

Fast Express; İran Kargo ile döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize kargo hizmeti veriyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir