Yurtdışı Kargo ile En Kolay Kargo Gönderimi

Fast express dünya da 5 kıtada 220’den fazla ülkeye standart, ekonomik kargo ve kurye hizmetleri ile hizmet vermektedir. Zaman önceliği olmayan yada hızlı kargo gönderisi yapmak isteyen bireysel müşterilerimiz ve kurumsal firmaların kargoların en kolay şekilde gönderilmektedir.

Dünya ya kargo gönderimi konusunda kara, hava ve deniz yollarını kullanan firmamız tek seferde dünyanın her noktasına yurtdışı kargo gönderimi yapmaktadır. Araya herhangi bir aracı sokmadan kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo ile En Kolay Kargo Gönderimi

Yurtdışına Kargo Göndermenin En Uygun Fiyatları

Yurtdışına kargo gönderiminde bireysel müşterilerine ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek fiyat sunuyoruz. Ancak şunu belirtmek gerekirse göndereceğiniz paket içeriği yasal mevzuatlara uygun olan ürünler olmalıdır. Zira patlayıcı, yanıcı, bazı kimyevi ürünler gibi tehlike arz eden içeriklerin gönderimi yasaktır. Bunların dışına her türlü kargo paketiniz en uygun fiyatlarla gönderiyoruz.

Her sektörden binlerce ürünü gönderen firmamız evrak, doküman, kişisel eşya gönderimi, hediyelik eşya gönderimleri için uygun fiyatlar belirleyerek gönderim sağlıyoruz. Bütçenizi yormadan ekonomik yollarla kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızı hızlı şekilde göndermektedir.

En Hızlı ve En Kolay Kargo Gönderimi

Fast express olarak yaptığımız ar-ge çalışmaları ve müşteri deneyimleri ile kendini geliştirmektedir. Kendimizi geliştirerek müşterilere daha iyi hizmet anlayışı ve müşteri isteklerini daha iyi anlıyoruz. Hızlı kargolarınız hava yolunu kullanılarak gönderilmektedir. Dünya da her hava alanına iniş yapabilme özelliğine sahip firmamız her hangi bir sorun çıkmaması adına çok çalışmaktadır.

En Kolay Online Yurtdışı Kargo

Yurtdışı kargo firması olarak web yani internet üzerinde kargo gönderisi oluşturulan tüm kargoların araçlara yüklenerek  firmaların kargoları gönderilmektedir. Online kargo gönderisi ile yerinizden hiç kıpırdamadan kargo gönderileriniz istediğiniz adrese gönderiyoruz. Online oluşturulan kargolarınız için kargolarınızı kapınızdan alınarak gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Hangi Ürünleri Gönderirim

Yurtdışı kargo gönderisi aşağıda verdiğimiz tüm ürünleri gönderebilirsiniz. Gıda ürünleri, evraklar, teknoloji ürünleri, şarj aletleri, batarya, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, mobilyalar, araba parçaları, fitness egzersiz ekipmanları, motor uçak veya tekne parçaları, lastikler, plastik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma ürünleri, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, basılmış kağıt ürünleri, oyun ve hobi ürünleri, çim bahçe ekipmanları, yapı malzemeleri, pencereler, katalog ve broşürler, televizyonlar, radyolar, elektrikli el aletleri,bebek ürünleri, çerçeveli eşyalar, şapkalar, plastik kaplar, kutular, şişeler, torbalar, ve aksesuarlar, ilaç, maske kutuları, hırdavat olmak üzere milyonlarca ürün gönderiyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

2 Responses

 1. Tuba salin dedi ki:

  Merhaba
  Koltuk takimi veya yatak baza ve yataklari paletle getirtebiliyor muyum? Gereken belgeler nelerdir

  • Fast Express dedi ki:

   Merhaba, biz sosyal medya ekibiyiz yurtdışı kargo gönderimi, fiyat, ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki bilgiler ile yetkili kişilerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Whatsapp Destek: 533 810 6364
   Telefon No: (232) 425 1205
   Mail: info@fast-express.com
   Canlı destek ve Online Gönderim: http://www.fast-express.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir