Almanya’dan Türkiyeye Kargo Nasıl Gönderilir?

Almanyadan Türkiyeye Kargo Nasıl Gönderilir?

Almanya ve Türkiye ithalat ve ihracat konusunda ilişkileri çok güçlü iki ülkedir. Almanya’dan Türkiye’ye günlük olarak paket ve evrak gönderimi binlerce sayıda yapılmaktadır. Uçak kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Almanya’dan Türkiye’ye gönderi yapıyoruz. Almanya’dan ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapan Fast Express kargolarınızı uluslararası kurallara göre taşıyoruz. Kargolarınız desi değerine göre hesaplanarak Almanya’dan Türkiye’ye gönderilmektedir.

Almanya’dan Türkiye’ye Neler Gönderebilirim?

Yurtdışı kargo gönderisi ile Almanya’nın her yerine istediğiniz paket, paletli ürün, evrak, doküman ve özel eşyalarınızı göndermekteyiz. Hızlı ve ekonomik çözümlerimiz sayesinde yurtdışına evrak, dosya, gıda ürünleri, teknolojik, tekstil, metal, plastik, cam, yedek parça, beyaz eşya, kırtasiye ve özel eşyalarınız olmak üzere her sektörden firmaların her ürünü yurtdışına gönderilmektedir. Bireysel ve Kurumsal firma ayrımı yapmayan Fast Express yurtdışı gönderileri hızlı, güvenli ve uygun fiyatlara gönderiyoruz.

Almanya Türkiye Kargo Takibini Nasıl Yaparım?

Yurtdışı kargo hizmeti ile evrak, paket ve özel eşyalarınız Almanya Türkiye arası kargo gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışı kargolar gümrüklerden geçtikten sonra kurye servislerimiz ile gideceği adrese firmamız tarafından ulaştırılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir. Fast Express kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek son alıcısına kadar ulaştırmaktadır.

Fast express olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu anında görebilirsiniz.

Almanya’dan Türkiye’ye Kargom Ne Zaman Gider?

Günümüzde yurtdışı kargo transferleri uçak kargo ile çok hızlı hale geldi. Eskiden kargoların takibi ve ne zaman gideceği çok fazla belli olmuyordu. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargoların ne zaman gideceği, gideceği süre ve ne zaman geleceği kargo takip numarası ile bulunmaktadır. Fast Express olarak Yurtdışı kargolarınız çok hızlı ve güvenilir bir şekilde takipli olarak gönderilmektedir. Almanya ve Türkiye arası kargolar genellikle 1-2 gün içerisinde ulaştırıyoruz. Ayrıca fast express paket ve evraklarınız Uluslararası IATA kurallarına göre taşıyoruz.

Fast Express; Almanya Kargo ile döküman, evrak, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm yurtdışı kargo hizmetlerini en hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

6 Responses

 1. Sahzene dedi ki:

  Ev eşyası karisik olarak göndermek istiyorum.
  Temelli dönmeyi düşünüyorum
  Kargo fiyatlarınız ve ölcü ambalaj şartlarınız nedir?

  • Fast Express dedi ki:

   Merhaba, biz sosyal medya ekibiyiz yurtdışı kargo gönderimi, fiyat, ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki bilgiler ile yetkili kişilerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Whatsapp Destek: 533 810 6364
   Telefon No: (232) 425 1205
   Mail: info@fast-express.com
   Canlı destek ve Online Gönderim: http://www.fast-express.com

 2. Meryem dedi ki:

  Almanyadan turkiyeye 40 kiloluk koli göndermek istiyorum ücreti nedir?
  İçerik seker ve çikolata

 3. Ogün dedi ki:

  Telefonla operatöre bile bağlanamıyorum, bilgi almak istemiştim. Birde size güvenip kargomu getireceğim.

  • Fast Express dedi ki:

   Ogün bey merhaba, 19 mayıs dolayısıyla kapalı idik. Bugün müsait olduğunuzda bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir