Yurtdışına Kargo En Ucuz Masa Gönderimi

Yurtdışına Kargo En Ucuz Masa Gönderimi

Masa, geçmişten günümüze ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilya türüdür. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşan türdür. Hayatımızın her anında her mekanda farklı boyut, ağırlık, renk, malzeme ile kullanılmaktadır. Bilinen ilk masa mısırlılar tarafından icat edilmiştir. İlk masayı eşyaları yerden yüksekte tutmak amaçlı olarak metal veya taş satıhlardan yapılmaktadır. Avrupa’da ise bugünkü hali gibi 1400 yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Bilinen ilk masalar Mısırlılar tarafından imali edilmiş ve kullanılmıştır. Masalar genellikle öğeleri, cihazları ve manipüle edilecek diğer öğeleri yükseltmek için kullanılır, böylece erişimleri daha kolaydır.

Masalar tahta, demir, taş, alüminyum vb gibi malzemeler ile yapılmaktadır. Günümüzde de masa imalatı yapılmakta ve ticareti de yapılmaktadır. Uluslararası alanda mobilya vb ürünlerin masa ürünlerinin taşınması çok önemlidir. Kırılabilir ürünler oldukları için taşınması mutlaka çok dikkat edilmelidir. Globalleşen dünya da taşımacılık sistemi artık ileri seviyelere taşınmaktadır. E ticaretin gelişmesi ile birlikte kargo taşımacılık sektörü büyük oranda gelişim göstermektedir. İthalat, ihracat ve kargo taşımacılığını kolaylaştırmak adına çalışan Türk kargo firmaları sınır kapılarında, gümrüklerde ve havaalanlarında kaynaklanan sorunları kolaylıkla çözerek Kargoların kolaylıkla gitmesini sağlamaktadır. Önemli yada önemsiz kargo paketi olsun geçiş noktaları ve yol güzergahları hakkında geniş bir yelpazeye sahip Türk kargo şirketleri dünya standartlarında hizmet vermektedir. Bu firmalardan olan Fast express firmamız uluslararası alanda masa vb mobilya ürünlerinin gönderiminde en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama

Yurtdışı kargo masa gönderilerinizi Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Antartika ve Avustralya kıtalarında bulunan her ülkeye gönderiyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında gönderileri hesaplanarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak göndermektedir. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Bulunduğunuz ilden yurtdışına gidecek olan masaların en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır.

Yurtdışı Sorunsuz Kargo Gönderimi

Bölgenizde uygun fiyata kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. En ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 1 ay’da yapan bulunmaktadır. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Diğer kıta ülkelerine ise 2-3 gün sürelerde gönderim yapmaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda masa vb mobilya taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir