Danimarka Yurtdışı Kargo

Danimarka Yurtdışı Kargo

Danimarka İskandinav ülkelerinin en güneyinde yer alan Danimarka’nın büyük bir bölümü Jylland yarımadası üzerindedir. Denizi’yle İsveç ve Norveç’ten ayrılmaktadır. Başkenti Kopenhag, ülkenin doğusundaki Zealand adasında olup, deniz kıyısında bulunmaktadır. Danimarka’ya bağlı olan Grönland ve Faroe Adaları, özerk yönetime sahiptir. Danimarka dış ticaretinin GSYİH içindeki payı büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda Danimarka, ülkeler arasındaki mal ve servis ticaretinin herhangi bir engelle karşılaşılmadan yapılmasına büyük önem atfetmektedir.

Ülkede para birimi olarak Danimarka Kronu kullanılıyor. 2014 yılında dış ticaret fazlamız 43 milyon dolardır. Günümüzde ise bu rakam çok daha fazladır. Danimarka ve Türkiye arasındaki mevcut ve tarihi ilişkilere dayanır.

Başlıca İhraç Ürünlerimiz: Tekstil ürünleri, kara ulaşım araçları, taşkömürü ve akaryakıt, elektrikli makinalar, Jeneratör setleri, tıbbi ilaçlar, domuz eti, insan ve hayvan kanı, serum, aşı, toksin vb. ürünler, petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar.

Başlıca İthal Ürünlerimiz: Demir çelik, ilaç, makina, enerji üreten makinalar, organik kimyasal ürünler, Motorlu taşıtlar yedek parçaları, tıbbi ilaçlar, petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar, başka yerde belirtilmeyen mallar, telefon setleri.

Danimarka’ya Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi

Türkiye’nin Lider yurtdışı kargo taşıma firması olarak her türlü bireysel ve ticari kargolarınız özel eşyalarınız en uygun fiyatlarla gönderilmektedir. Her türlü kargo paketiniz çok kısa sürelerde en ucuz fiyatlarla sizlerden alınarak istediğiniz yere gönderilmektedir. Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslararası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız.

Danimarka’ya kargo gönderiminde desi değeri hesaplandıktan sonra, gideceği adres ve gönderim seçeneğine göre fiyatlarımız net olarak belirlenmektedir. Yurtdışına kargo göndermek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

Danimarka’ya Neler Gönderilir?

Danimarka’ya İthalat ve ihracat ürünleriniz, paletli ağır ürünler, gıda ürünleri, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun bireysel ve ticari tüm kargolarınızın gönderimini yapmaktayız.

Ayrıca evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür gibi ürünlerin gönderimini Danimarka’nın her noktasına gönderimini yapıyoruz.

Fast Express olarak danimarka’ya yurtdışı kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek son alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Danimarka’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir