Yurtdışı Kargo En Ucuz Tabela Gönderimi

Yurtdışı Kargo En Ucuz Tabela Gönderimi

Tabela bireysel olarak yada firma olarak reklam ve tanıtım amaçlı hatta dikkat çekmek, yer belli etmek için yapılan görseldir. Tabelalar farklı malzemelerle yapılmaktadır. Tabela satın alıyor veya gönderiyorsanız, tabelaların taşıma sırasında hiçbir noktada hasar görmediğinden emin olmanız gerekir. Tabela gönderiminde çok dikkat edilmesi gereklidir. Uluslararası alanda tabela vb ürünler göndermek istiyorsanız çok iyi paketleme ve taşıma gerektirmektedir.

Yurtdışı kargo konusunda kargoların hasar görmemesi için uzun bir mesafeye gönderimleri için kargoların süzgün bir şekilde taşınması gerekmektedir. Bir paketi, hedefine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacak şekilde göndermek, birkaç basit adımı izlemenizi gerektirir. Öğelerinizi iyi bir şekilde paketlediğinizden emin olmak gerekmektedir.

Yurtdışına Hasarsız ve Hızlı Tabela Gönderimi

Fast express uluslararası alanda müşterilerine en uygun fiyatlı gönderim maliyetlerini en hızlı şekilde göndermektedir. Yurtdışı kargo hizmetlerinde genellikle hızlı sevkiyat firmamız için önceliktir. Bazı şirketler yalnızca belirli saatlerde gönderi hizmeti vermektedir. Firmamız ise her zaman sizlerin hizmetindedir. Firmamıza 7/24 saat boyunca güvenebilirsiniz. Hızlı bir gönderi istediğinizde normal gönderilere göre biraz fiyat farklılıkları vardır. Hız sadece araçlarla yani uçakla değil gümrükten de hızlı geçmesi çok önemlidir.

Yurtdışına Tabela Gönderiminde Fiyat Hesaplaması

Yurtdışı kargo tabela gönderilerinde hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Yurtdışına Tabela Gönderiminde Ödeme

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Yurtdışı kargo gönderiminde ödemeler kredi kartı, banka kartı, nakit yada eft havale olarak ta yapılabilmektedir.

Bireysel yada Ticari Olarak Tabela Gönderimi

Fast express yurtdışı kargo taşımacılığında büyük öneme sahip taşımacılık hizmetinde bireysel ve kurumsal firmalar olmak üzere tüm tabela gönderen firma ve şahısların gönderilerini başarılı şekilde göndermektedir. Işıklı tabeladan standart tabelalara kadar taşınması gereken her türlü kargoyu taşımaktayız. IATA kurallarına uygun olarak taşınan kargolarınızı bedelli yada bedelsiz olarak taşımaktayız. İster hava alanından kargonuzu teslim alın isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim edebiliriz. Dünya çapında gelişen teknoloji ile birlikte firmamız tarafından  tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde yapmaktayız.

81 ilden Yurtdışına Tabela Gönderebilir miyim?

Bulunduğunuz ilden yurtdışına gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır. 81 ilden kapınızdan alınan mallarınız merkezimize geldiğinde gerekli işlemleri başlatılarak yurtdışına gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tabela taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir