Yurtdışı Kargo Toptan Gönderim

Yurtdışı Kargo Toptan Gönderim

Müşterilerimizi dünyanın her yerindeki tüm yurtdışı kargo ihtiyaçları için sonuna kadar destekliyoruz. Fast express yurtdışı kargo taşımacılığı hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Hizmetlerimiz arasında parsiyel karayolu taşımacılığı uluslararası hava kargo taşımacılığı konusunda en iyi hizmetleri sunmaktayız. Güvenilir uluslararası nakliye şirketi ortaklarımız, dünya çapında birçok büyük şehre kapıdan kapıya hizmet veya neredeyse her uluslararası varış noktasına standart kapıdan havaalanına veya kapıdan limana servis dahil olmak üzere esnek bir dizi uluslararası nakliye seçeneği sunmaktayız.

Ekibimiz, çok çeşitli sektörlerdeki müşteriler için nakliye konusunda yılların verdiği tecrübe ve deneyime sahiptir. Küresel ortaklardan oluşan bir ağ aracılığıyla uçtan uca yurtdışı kargo destek sunarak müşterilerin tedarik zincirlerini basitleştirmelerine yardımcı olur. Yeteneklerimiz arasında, teknoloji destekli izlemenin tamamlayıcı çözümleriyle birleştirilmiş entegre bir ekspres ve nakliye çözümleri ağı, proaktif gümrükleme desteği için kurum içi düzenleyici ekip ve özel bir müşteri hizmetleri ekibi bulunmaktadır.

Hızlı Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı

Yurtdışına toptan mal göndermek istediğinizde firmamız Fast express hava yolu ile hızlı ve güvenli şekilde bir gönderim sağlamaktadır. Hava taşımacılığı, uluslararası yük taşımacılığının en hızlı yöntemidir, ancak ihracat ve ithalat gümrük işlemlerine duyulan ihtiyaç nedeniyle yine de birkaç gün sürebilir. Havayolu ile yüzlerce binlerce ürün hava yolu ile gönderilmektedir. İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile göndermekteyiz. Kısaca yasak olmayan her toptan ürününüz için firmamız gönderilerinizi en hızlı şekilde göndermektedir.

Yurtdışı Toptan Kargo Fiyatları

Günümüzün küresel ekonomisinde artan açık sınırların sayısı, işletmelere uluslararası pazarlara girme fırsatları sunmaktadır. Bununla birlikte, farklı ülkelere mal göndermek, bir nakliye şirketinin yardımı olmadan zorlu ve maliyetli olabilir. Bu nedenle bu işi profesyonel şekilde yapan firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Uluslararası kargo gönderilerini işlemek için sorumlu bir şirkete ihtiyacınız varsa, başka yere bakmayın. Asya ve Orta Doğu’da ortakları olan, yerel olarak kurulmuş bir kargo nakliyecisiyiz. Nakliyecilerle pazarlık yapmaktan ve evrak işlerini düzenlemekten yükleri birleştirmeye kadar uluslararası kargo sevkiyatınızı kolaylaştırmaya hazırız. Firma olarak toptan gönderileriniz için siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatları sunmaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir