Yurtdışı Paket Taşımacılığı

Yurtdışı Paket Taşımacılığı

Yurtdışı kargo gönderimlerinizde ihtiyaçlarınıza uygun uluslararası bir paket teslimat hizmetine sahibiz. kargo fiyatlarına, takip ve her şey dahil, teslimat sürelerine, tutmak istediğiniz kayıtlara ve ücretsiz sunduğumuz bazı hizmetleri kullanmak isteyip istemediğinize göre bir gönderi hizmeti seçerek devam ediniz.

Yurtdışı Paket Taşıma Fiyatları

Uluslararası paket teslimatları için fiyatlandırma, kullanılan paket tipi, yükleme metre sayısı, ağırlık, alma ve boşaltma adresi ve daha pek çok faktör gibi çeşitli faktörlere dayanmaktadır. Fiyatlarımız genellikle desi hacim değeri hesaplandıktan sonra gideceği mesafe alacağınız hizmete göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Yine de tüm detayları dijital platformumuz üzerinden gönderinize kolayca ekleyebilirsiniz. Sürprizlerin olmaması için her ek ücret her zaman açıkça belirtilecektir. Fiyatlandırmada şeffaflık bizim için çok önemlidir. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlamaktadır.

Uluslararası paket teslimatları için nakliye maliyetlerine ilişkin sizlere farklı faktörlere bağlı olarak çözümler sunuyoruz. Dijital platformumuzda görüntülenen nakliye fiyatları her zaman liderdir. Fast Express ile dünyanın neresinde olursanız olun en uygun fiyatlara gönderim sağlıyoruz.

Yurtdışına Paket ile Neler Gönderilir?

Yurtdışına ticari paketleriniz, ithalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir. Kısaca yasaklanmamış aklınıza ne gelirse gelsin her şeyi gönderiyoruz.

Türkiye’ den yurtdışı gönderi için gerekli evraklar nelerdir?

Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir