Yurtdışı Kargo Hizmetlerimiz

Yurtdışı Kargo Hizmetlerimiz

Uluslararası alanda iyi bir nakliye hizmeti size zaman kazandırabilir ve bir çok kez baş ağrısından kurtarabilir. Bir paket göndermek istiyorsanız, en iyi uluslararası kargo hizmetleri şirketi frimamız Fast Express ile iletişime geçebilirsiniz. Uluslararası kargo hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış verimli ve uygun fiyatlı ithalat ve ihracat hizmetleri sunar. Geniş kapsamlı yurtdışı kargo hizmeti çözümlerimizle sorunsuz gümrükleme ve mükemmel seçeneklerin keyfini çıkarın.

Fast Express yurtdışı kargo şirketi olarak uluslararası kargo hizmetlerimiz dünyanın her yerine hava taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Avrupa’da müşteri ile havayolları arasında aracılık yapıyoruz. Hava taşımacılığı ve dünya çapında geniş bir ağ sunan mükemmel uluslararası kargo hizmetlerimiz var; kargo profesyonellerinden oluşan ekiplerimiz, her seferinde eksiksiz, kapıdan kapıya nakliye ve sorunsuz gümrükleme sağlamak için küresel hizmetler ve yerel uzmanlık sağlar. Uluslararası olarak büyük miktarlarda mal göndermeniz gerekiyorsa, uluslararası kargo hizmetlerimiz tam da ihtiyacınız olan şey olabilir! Lojistik profesyonellerinden oluşan ekibimiz, çok çeşitli profesyonel kurye hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır. Mallarınız nereye gidiyor olursa olsun, ekibimiz bunun için hazır.

Standart Kargo ve Kurye Hizmetimiz

Standart kurye servisimiz ile göndereceğiniz mallarınız, eşyalarınız aklınıza gelen her şey normal sürelerde gönderilmektedir. Normal Kurye Servisimiz ile Gönderileriniz hızlı bir şekilde alıcınıza ulaştırabilirsiniz. Normal kurye servisimiz express teslimatlar yaparak, gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatını yapmaktadır.

Ekonomik Kurye ve Kargo Hizmeti

Ekonomik fiyatlarla gönderilen kargolar standart kargolara göre daha yavaş gidebilmektedir. Zaman önceliği olmayan müşterilerimizi için en uygun fiyatlı gönderim servisi de diyebiliriz. Ekonomik kurye servisimiz ile Zaman önceliği olmayan gönderilerinizde ekonomik ve pratik bir şekilde gönderilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun Fiyatlar ve Cazip Tekliflerle, Güvenli ve ekonomik taşımacılık ilkelerine dayanarak, gönderilerinizin teslimatı yapılmaktadır.

İthalat Kargo Kurye Hizmeti

İthalat ürünleriniz, mallarınız, eşyalarınız veya hediyelik mallarınız firmamız tarafından profesyonel hizmetler sunularak gönderimi yapılmaktadır. İthalat Kurye servisimiz ile Yurtdışından Evrak/Paket Toplama Taleplerinize cevap vermekteyiz,  Üstelik bir tık kadar kolay. Göndericinize Adres, kontak ve paket bilgilerini bize iletmeniz yeterlidir.

Mikro İhracat Servisi

Dünyada 220’den fazla ülkeye gönderi taşıyan firmamız Fast Express , Portföyümüz   tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 300kg, mal değeri 15000 euro altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Havayolu İhracat Hizmeti

Havayolu ihracat hizmetimiz ile Bedelli veya Bedelsiz ihracat gönderileriniz taşıyabiliyoruz, Havayolu İhracatlarınızı IATA Kuralları kapsamında taşımaktayız. Havayolu İhracat servisimiz ile talebiniz doğrultusunda Havalimanına veya alıcınızın kapısına kadar teslimat yapabiliyoruz. Uçak kargo ile gönderilen kargolarınız hızlı ve güvenilir şekilde gönderilmektedir.

Parsiyel Karayolu Hizmeti

Parsiyel karayolu sevkiyatlarınızda hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız, Parsiyel yüklerinizi CMR Şartlarına uygun olarak taşınmaktadır. Ekonomik ve Zaman Önceliği olmayan parsiyel sevkiyatlarınızda Alternatif ve yenilikçi çözümlerle Avrupa’ya çok uygun koşullarla Teslimat yapabiliyoruz.

Tüm bu hizmetlerimiz uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. Benzersiz bir gönderim deneyimi sunan firmamız uluslararası alanda tüm yurtdışı kargo taşımacılığının üstesinden gelerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir