Yurtdışı Kargo Bavul Göndermek

Yurtdışı Kargo Bavul Göndermek

Başka ülkelerde yaşayan arkadaşlarınıza ve ailenize eşya gönderenlerden, dünyanın dört bir yanındaki kolej veya üniversitede yurtdışında okuyanlara, hatta uluslararası varış noktalarına bagaj veya paket gönderme ihtiyacını bulmanızın birçok nedeni olabilir. Ev veya ülke değiştiren insanlar çok fazla uluslararası rota ile dünya çapında ucuz bagaj nakliyesi aramaktadır. Bagajım ayrıca Avrupa ve ABD’deki kolejlere ve Üniversitelere göndereceğim diyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Kişisel eşyalarınızı göndermeniz gerekiyorsa Fast express 1 numaralı seçimdir.

Kapıdan kapıya hizmet veriyoruz, gönderiniz planlanmış bir zaman diliminde evinizden, otelinizden, okulunuzdan ve ofisinizden alınıyor ve yurtdışındaki kapınıza teslim ediliyor. Gümrük belgesinin hazırlanmasında müşteriye yardımcı oluyoruz ve tüm gönderileri yakından takip ediyoruz. Gönderinin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için hem müşteri hem de taşıyıcı ile birlikte çalışıyoruz.

Yurtdışı Kargo Bavul Gönderim Fiyatları

Beklenmedik ekstra seyahat masraflarını minimumda tutmak istiyorsanız, bagaj hakkınızın farkında olmanız ve buna göre önceden plan yapmanız önemlidir. Sektördeki uzun yıllarımız nedeniyle, tüm yük boyutlarında yurtdışına bagaj gönderme konusunda çok iyi bilgi sahibiyiz, yani gereksinimlerinize en uygun taşıma yöntemini önerme konusunda kalifiyeyiz. Avustralya, Yeni Zelanda, ABD, Kanada, BAE, Hong Kong, Singapur, Güney Afrika, Avrupa ve daha pek çok ülkeye fazla bagaj gönderimi için en popüler destinasyonlardan bazılarıdır.

Bavul gönderiminde kargonuzun gideceği mesafe , alacağınız hizmet ve kargonuzun desi hacim değerine göre gönderim fiyatları belirlemektedir. Fazla bagaj ücretlerinden canınız yandıysa, uçarken yanınızda bagaj getirmenin ne kadar stresli olabileceğini bilirsiniz. Fast express daha ucuz, daha güvenli bir alternatif sunar; kargo ile bagaj gönderimi. Bütçe havayollarının gelişine ve daha düşük maliyetli hava yolculuğuna rağmen, fazla bagaj ücretleri hızla arttı ve tatiller veya iş seyahatleri için önceden bagaj göndermek oldukça uygun maliyetli bir seçenek haline geldi. Fast express, ortak taşıyıcılarımızın hizmetleri aracılığıyla uluslararası olarak 220 ülkeye bavul gönderebilir.

Uçak Kargo ile Bavul Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığında kullanılan araçların oldukça hızlı olması dolayısıyla ulaştırmanın da en kısa sürede yapılması sağlanmaktadır. Bununla birlikte havayolu taşımacılığı, birim ağırlık basına taşımacılığın en yüksek maliyetlerle yapıldığı türdür. Karayolu taşımacılığında olduğu gibi kapıdan kapıya hizmet verme olanağı oldukça sınırlıdır. Fakat günümüzde yaşanan uluslararası rekabet ve bu türün gelişmesini hızlandırmakta; modern havaalanları, son teknoloji ürünü araçlar, geliştirilmiş kapasiteler, ileri depolama sistemlerinin varlığı havayolu taşımacılığının yaygın bir biçimde yapılmasına olanak tanımaktadır. Havayolu taşımacılığı, yükleme ve boşaltmaların sık aralıklarda yapılabildiği güvenilir ve esnek bir taşımacılıktır. Bu nedenle firma olarak yurtdışına bavul gönderiminde firmamız Fast express en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda bavul taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir