Yurtdışına Kargo Fiyatları 2021

Ülkenizden yurtdışına kargo göndereceğiniz zaman yada yurtdışından kendi ülkenizdeki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir yurtdışı kargo firmasından tek tek fiyat teklifi almak, taşıma şartları ve gönderim yolları hakkında bilgi almak gibi zaman alıcı süreçler ortaya çıkar. Gönderim maliyetleri, gönderiler için ayırdığınız bütçeniz ve gönderinizin şubelere götürülüp teslim edilmesi gibi zahmetli durumları en uygun fiyatlarla ve en kolay bir şekilde Fast Express Kargo ile çözümleyebilirsiniz. Fast Express Kargo; ülkemizde hizmet veren uluslararası yer edinmiş tüm yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır.

Yurtdışı Kargo Ücretleri

Öncelikle yurtdışına kargo edeceğiniz ürün, mal veya gönderilerinizin ebatları yurtdışına kargo gönderiminde en düşük fiyatlı gönderi stratejilerinden birisidir. Satacağınız ürünlerin ve ya ithalat-ihracatını gerçekleştireceğiniz malların ebatları ve ağırlığı kargo fiyatları açısından önemli yer tutar. Bu maliyetler ürünlerinizin toplam gider maliyetlerini de belirler. Yurtdışına ürün/mal gönderecekseniz yada yurtdışından kendi ülkenize ürün/mal getirtecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına yurtdışına kargo fiyatlarını da ekleyip maliyet planlaması yapmazsanız zarar edebilme riskiniz doğar.

Satışını yaptığınız ürünlerin ve ya ithalat-ihracatını gerçekleştireceğiniz malların maliyet hesaplamasını yaparken yurtdışına kargo fiyatlarını en ucuz ve en düşük ücretlerle yapmanız önemli husustur.  Yurtdışına Kargo Fiyatları 2021 etkileyen önemli sebeplerin başında göndereceğiniz ürünün desi olarak boyutları, ürün kilo ağırlığı ve gönderinin uluslararası ülkelerinin hangi bölgesine yapıldığıdır. Yurtdışına kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi ambalaj ve kolilemedir. Yanlış, fazla veya özensiz yapılan bir kolileme, sadece maliyet açısından değil aynı zamanda alıcının eline ulaştığında memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Tabiki de ambalaj, kolileme veya paketleme dikkatsizliği, yurtdışına kargo fiyatlarını da büyük ölçüde etkilemektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderimi

İthalat ihracat mallarınız, evrak ve dökümanlarınız, satış ürünleriniz, tüm eşyalarınız, yurtdışına kargo hizmetimiz ile en güvenli, en uygun fiyatlarla ve en hızlı bir şekilde gönderim yapmak için akla gelen ilk yol Fast Express Kargo’dur. Kişisel amaçlı yurtdışına gönderilmesini istediğiniz kargonuz yada kurumsal amaçlı şirketinizin ihtiyaçları için gönderilmesini istediğiniz kargonuz yada resmi (evrak doküman vb.) belgeler, numuneler en hızlı ve en kolay yollarla bulunduğunuz şehirden yurtdışında dünyanın bir çok noktasına – yurtdışı ülkelerden kendi ülkenizdeki bir şehire gönderimi sağlanır.

Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin nedeni fark etmeksizin, istediğiniz her ülke / bölgeye mesafe şartları veya uzaklık gözetmeden en güvenli ve en hızlı yöntemlerle gönderebilirsiniz. Yurtdışı kargo şirketlerinin en hızlı kargo ve en güvenilir kargo gönderim alternatifi olarak kullandığı gönderim şekli, uçak ile kargo gönderimidir. Yurtdışına gönderinizi ister normal hızda, isterseniz çok acil gönderim hızında yapabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenlik Yurtdışı Kargo

Yurtdışına kargo fiyatları 2021 yılında güncellenmiştir ve fiyatlar hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz yada bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan hesaplama aracımızın yazılım sistemi 30 kilogram’a kadar kargolar için standart fiyatlandırmalar gösterebilmektedir. 30 kilogramın üzerindeki kargolarınız için bizlerden özel fiyat isteyiniz.  Mali değeri 1500 euro üstü veya ağırlık olarak 30 kilogram üzeri gönderileriniz için Fast Express Kargo müşteri ilişkileri ile görüşebilirsiniz.

Tüm Yurtdışına kargo gönderileriniz, en hızlı ve en güvenli yöntem olan uçak kargo ile ve anlaşmalı olduğumuz uluslararası kargo firmaları ile alıcısının kapısına kadar teslim edilmektedir. İnternet üzerinden oluşturacağınız gönderiniz ve yurtdışına kargo siparişiniz sonrası müşteri danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek, herhangi bir problem veya gecikme yaşanmadan kargo işlemleri ve gönderim süreci konusunda size bilgilendirmeler yapacaktır. Sistemden alacağınız yurt dışı gönderi takip numarası ile kargonuz teslimatın başladığı an size bildirilerek online takip etmeniz sağlanacaktır. Tüm eşya ve kargolarınızı bir kaç günlük teslimat sürelerimiz ile yurtdışından kendi ülkenize veya kendi ülkenizden yurtdışına rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Bulunduğunuz ülkeden yurtdışına bir ülkeye yada yurtdışında bir ülkeden kendi ülkenize mal gönderirken dikkat edeceğiniz şeylerden diğer bir tanesi de; ülke sınırları içinde olduğundan farklı olarak malların gümrükte bazı kanunlara veya çeşitli işlemlere tabi tutulmasıdır. Bu yüzden yurtdışına kargo ile gönderim yaparken, mallarınızın gümrükte durdurulup incelenmesinde Fast Express Kargo’ya ihtiyaç duyarsınız. Yurtdışı kargo gönderim süreleri özel ülke nedenleri, tatil günleri ve uzak bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı değişim gösterebilmektedir.

Yurtdışı Kargo Gümrük Maliyeti

Dünyanın bazı ülkelerinde gümrük muafiyeti vardır. Gümrük muafiyeti olmayan ülkelerde, o ülkenin yasaları ve kurallar gereği mal göndermek veya o ülkeden mal getirtmek problemli bir hal alabilir. Yurtdışına kargo şirketleri arasında İzmir‘de profesyonel olarak faaliyet gösteren firmamızda yurtdışına kargo fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Yurtdışı kargo şirketleri arasında farklı olarak sürekli güncel yurtdışı kargo kampanyaları ve toplu gönderimlerde ekstra indirimler mevcuttur. Yurtdışına kargo yapmak istediğiniz gönderiniz İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizden alınır ve aynı gün transferi sağlanıp, yurtdışı sevki yapılır, alıcısına kolaylıkla ve hızlı bir şekilde teslim edilir. Yada yurtdışındaki herhangi bir ülkeden,  İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde bulunduğunuz ildeki adresinize kargo getirtme hizmeti alabilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir