Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Hızla büyüyüp gelişen çağda hemen hemen her anımıza yerleşen teknoloji ile yeni tüketici pazarlarının oluşturulması, ülkemizdeki büyük kurumsal şirketleri ve üretim yapan büyük fabrikaları ülke dışında yani dünyanın diğer tüm yabancı ülkelerine de mal göndermeye, yani diğer bir deyim ile ihracat yapma fırsatı doğurmuştur. Bu fırsatı değerlendirip en avantajlı bir şekilde kullanabilen şirketler, kâr marjlarını arttırarak bütçesel ve kurumsal anlamda daha da büyümelerine sebep olmuştur. Böylece günümüz ekonomisi dünya geneline bakıldığında küresel hale gelmiştir. Ülkemizde de bu gelişim önemli rol oynamıştır. Dolayısıyla Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine kargo ile mal gönderme hizmetini ortaya çıkarmıştır. Bu yurtdışı kargo gönderme ihtiyaçları çoğalırken, öte yandan arz talep ilişkileri sebebiyle kargo ücretleri de maliyetleri bakımından çok düşük seviyelere çekilmiştir.

1g yurtdışı kargo

Yurtdışına göndereceğiniz mal veya ürünlerinizin ihracat maliyetleri kadar, gönderim maliyetleri de genel masraflarınızı etkilemektedir. Bu yüzden maliyet analiz ve hesaplamaları yaparken yurtdışı kargo gönderim ücretlerini de planlamanız gerekmektedir. Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021 hesaplarken kullanacağınız kriterler öncelikle yurtdışı kargo edeceğiniz ürünün kolilenme ve paketlenme şeklidir. Göndereceğiniz mal veya ürüne zarar vermeyecek şekilde minimum derecede ne kadar küçük, desi ebat olarak yer kaplamayan paketleme yaparsanız, yurtdışı kargo ücretleri bir o kadarda azalacaktır. Bu şekilde yurtdışı kargo gönderim ücretinde maliyetlerinizi daha çok düşürebilirsiniz.

2g yurtdışı kargo

Normal bir şekilde gönderilmesini istediğiniz yurtdışı kargo gönderimlerin yanı sıra, yurtdışı en hızlı Express kargo tercihi ile gönderilecek olan ekipman, ürün, mal ve ya dökümanların birkaç gün içerisinde alıcısına güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. İstenilen zamanında teslimi için, henellikle uçak kargo hizmeti kullanılmaktadır. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, istediğiniz ülkeden istediğiniz bölgeye yurtdışı kargo şirketleri denince bizlere rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sadece bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kargo gönderimi değil, aynı zamanda dünyanın başka ülkelerinden bulunduğunuz ülkedeki istediğiniz bir şehire aynı şekilde kolaylıkla, güvenli ve en düşük ücretleriyle kargo getirtilmesini bizler aracılığıyla yapabilirsiniz. Acil durumlarda gönderilmesi gereken ekipman, ürün veya mallar yada önemli evraklarınızın teslimatı en hızlı ve en emniyetli bir şekilde yapılmaktadır.

Örneğin; önemli evraklar, faturalar, afiş el ilanı ve broşürler, acil fuar malzemeleri, hediye ve tebrik kartları, davetiyeler, unutulan ya da eksik kalan fabrika çıkışlı üretim malzemeleri, promosyonlar, makine yedek parçaları, bültenler…  Tüm dünya ülkelerinden, başka ülkelere yurtdışı kargo etmek istediğiniz gönderileriniz, bize teslim edildiği yada tarafımızca teslim alındığı andan itibaren, en güvenli şekilde planlanarak taşınma sürecine alınıp, teslim edilecek ülkeye kadar en hızlı ve en güvenli şekilde taşınmaktadır. Yurtdışı kargo çözümlerinizde işlem aşamaları, planlama, evraklama ve gümrük süreçlerinde en hızlı bir şekilde çözümlemek ve en özenli şekilde zamanında taşınmasını sağlamak, Fast Express Kargo şirketinin ilkelerinden biridir. Bizlere bu konuda işletmenizin taşımacılık işlerini teslim ederken sonuna kadar güvenebilirsiniz.

3g yurtdışı kargo

Dünya ülkelerine en uygun ücretler ile ve en güvenli bir şekilde yapmak istediğiniz kargo gönderileriniz için, gönderiniz olduğunda yurtdışı kargo online kayıt işlemleri ile internet sayfamızdan işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışı kargo ücretleri 2021 kampanyalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon veya mail ile bilgi vermeniz durumunda bulunduğunuz adresten, dünyanın herhangi bir noktasındaki bir ülkenin bir şehrine  gidecek kargo paketiniz teslim alınmaktadır. Fast Express Kargo, yurtdışına gönderilmesini istediğiniz gönderiyi dünyanın her noktasına birkaç günde teslim edebilecek kapasitede çalışmaktadır. Dünyanın  birçok bölgesine en uygun fiyatlar ile express yurtdışı kargo teslimatı yapılmaktadır. Yurtdışı kargo ücretleri 2021 genellikle uygun maliyetler ile hazırlanmıştır. Ücretleri en uygun fiyatlarla yurtdışı kargo gönderimleri olmakla beraber, karşı ödemeli olarak da tüm dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır.

4g yurtdışı kargo

Yurtdışı en uygun kargo ücretlerini size sunan Fast Express Kargo, güvenli yurtdışı kargo gönderim imkanlarına sahip olacak şekilde hızlı ve gönderim kurallarına uygun bir biçimde gönderim kolaylığı sağlamaktadır. Doküman, Dosya, Evrak, Pasaport, Numune, Paket, Hediye ve Koli gibi tüm kargolarınızı sadece birkaç günlük teslimat sürelerimiz ile kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeden başka bir ülkeye gönderimini yapacağınız kargonun teslimat süresi birkaç gündür. Yurtdışı kargo ücretlerimiz oldukça ekonomiktir ve güncel kargo ücretleri 2021 kampanyaları mevcuttur. Yurtdışı kargonuz tüm ülke genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizden alınır ve aynı gün transfer işlemleri başlatılıp ve gerekli evrakların hızlıca halledilmesi sağlanıp, yurtdışı sevki yapılır. Yurtdışı ülkelerine kargo ulaşım süreleri tatil günleri ve uzak bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı değişim gösterebilmektedir.

Yurtdışı Kargo ücretleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Sisteme gireceğiniz bilgiler doğrultusunda kargonuzun maliyeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 30 Kg üzeri kargolarınız için özel fiyat isteyiniz. Sistem 30 Kg üzeri kargolar için standart fiyatlandırmalar çıkaracaktır, internet sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Tüm mal, ürün veya evraklarınız; anlaşmalı olduğumuz uluslararası Kargo firmaları ile teslim edilmektedir. Sitemiz üzerinden kolay bir şekilde  oluşturabileceğiniz online kargo siparişiniz sonrası müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek, gecikme yaşanmadan kargo süreci konusunda bilgilendirmeler yapacaktır. Kargo takip numarası kargonuz transferin başladığı an size bildirilerek online takip etmeniz sağlanacaktır. Doküman dışı ve belirli değeri aşan gönderileriniz için alıcı ülke gümrük mevzuatı sebebi ile gümrük vergisi uygulanabilir. Gönderilmesini istediğiniz yurtdışı kargolarınızın ödemenizi online olarak sitemizden kredi kartı veya banka havalesi ile gerçekleştirebilir zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir yanıt yazın

MÜŞTERİ HİZMETLERİ CANLI DESTEK WHATSAPP