Yurtdışı Kargo Hizmetinde Güvenli Teslimat

Yurtdışı Kargo Hizmetinde Güvenli Teslimat

Yurtdışı kargo hizmeti artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş ve bu sistemin çalışması için bir çok firmanın verdiği hizmetlerden yararlanan şirketler ve şahıslar bir eşyanın bir yerden farklı bir noktaya taşınması için harcadığı zaman, ücret, enerji ve hizmettir. Çok eski yıllardan beri insanların üretimi olan çeşitli araçlarla devam ettirmektedir. Ülkelerin, firmaların ve herkesin kullandığı ve destek verdiği kargo hizmetleri artık uluslararası olarak yapılmaktadır. A ülkesinden B ülkesine yurtdışı kargo gönderimi artık gün içerisinde gönderilebilmektedir.

Yurtdışına Kargon Ne Kadar Sürede Gider?

Yurtdışı kargo hizmeti aldığınızda firmamız kargolarınızı Avrupa ya 1 günde, Amerika, afrika gibi diğer kıta ülkelerine 2-3 gün içerisinde gönderebilmektedir. Yurtdışı kargolarınız uçaklarla gönderildiği için hızlı ve güvenilir olarak gönderilmektedir.

Yurtdışı En Ucuz Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargolarınız, ithalat, ihracat ürünleriniz olsun her türlü katı veya sıvı kargolarınız en uygun fiyatlara gönderilmektedir. En ekonomik fiyatları sunan firmamız kargonuzun hacmini hesapladıktan sonra kargo mesafesini de değerlendirerek bir ücret belirlemektedir. Piyasanın en altında fiyatları sunmaktayız. Artan fiyatlara rağmen firmamız paket yada evraklarınızı bekletmeden güvenli bir şekilde göndermektedir.

Fast express sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile gönderilerinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde güvenli gönderilmesini sağlayıp teslimatını yapmaktadır. Her türlü paket, paletli ürün, evrak, doküman, özel eşyalar, ithalat, ihracat ürünleri olmak üzere her türlü kargolar yurtdışında istenilen adrese gönderilerek teslimatı yapılmaktadır. 5 kıtada 200’den fazla ülkeye güvenli teslimat yapan firmamız uçak kargo ile hizmet vermektedir.

Tüm gümrük ve hava alanında ki işlemleri hızlandıran firmamız kargoları uluslararası havacılık ve IATA kurallarına uygun olarak göndermektedir. Güvenli teslimat için çok çalışan firmamız bireysel ve kurumsal her türlü gönderilerinizi güvenle göndermektedir. Yurtdışı kargo hizmetinde gıda ürünlerinden teknolojik ürünlere, bozulabilir ürünlere kadar her türlü kargo paketi gönderilmektedir.

Uzak mesafeleri kısaltan firmamız bu sektördeki aksayan yönleri engin tecrübesi ile aşarak müşterilerine daha kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Güvenli teslimat hizmeti veren fast express müşteri ayrımı yapmadan profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir