Bozulabilir Ürünler için Yurtdışı Kargo Hizmeti

Bozulabilir Ürünler için Yurtdışı Kargo Hizmeti

Son yıllarda e-ticaretin artması ile ithalat ve ihracat ta çok hızlı bir ivme kazandı. Her geçen gün bir artış sağlayan yurtdışı kargo sektöründe müşterilerin isteklerine ve sektörüne göre hizmetler bulunmaktadır. Bunlardan birisi de bozulabilir kargo taşımacılığıdır. Bozulabilir kargo taşımacılığı genellikle gıda, ilaç, kuru buz ve kimyevi ürünler için geçerli olan bir hizmettir.

Bozulabilir gıda ürünleri bireysel ya da ticari gönderi olarak gönderilebilmektedir. Operasyon merkezimizde bozulabilir kargolar anlık olarak takip edilmektedir. Yurtdışına çıkacak her türlü kargo paketiniz kapınızdan alınarak gönderilmektedir. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra kargonuz uçaklara yüklenerek gitmesi gereken adrese göre yola çıkmaktadır. Kargolarınız firmamız tarafından alıcısına teslim edilinceye kadar teslimatı yapılmaktadır.

Bozulabilir Yurtdışı Kargo Süresi

Bozulabilir kargolar için yurtdışı gönderme süreleri çok kısa olmalıdır. Zira gönderilecek ürünler yada kargo paketleri hemen alıcıya yada firmaya ulaşmak zorundadır. Bozulmaması için gerekli her türlü tedbirleri alan firmamız kargonuzu her türlü şartlar altında göndermektedir. Uluslararası kurallara uygun olarak gönderilen kargolarınızı ister hava alanı yada limandan isterseniz de kuryelerimizle kapıya kadar teslimatını yapmaktayız.

Bozulabilir Yurtdışı Kargo Ücreti

Yurtdışı kargo hizmetinde bozulabilir ürünler ve kargolar için özel olarak hizmet vermekteyiz. Firma olarak profesyonel ekibimiz ile yurtdışı bozulabilir kargo ürünlerinizi özenle paketleyerek ısı’sını belli bir süre daha koruyarak uzun süre dayanmasını sağlıyoruz. Yurtdışı kargo gönderiminde yüksek maliyetler almış olabilirsiniz ancak firma olarak müşterilerimizin mağduriyetini önlemek adına piyasanın en uygun fiyatlarınız sizlere sunarak hizmet vermekteyiz.

Fast Express bozulabilir yurtdışı kargo hizmetini tüm dünya ülkelerine 7 kıtada 200 den fazla ülkeye gönderiyoruz. Avrupa, Amerika, asya, Avustralya, antartika ya kadar kargo hizmeti veren firmamız kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Taşıyıcı firma olarak çok kısa sürelerde yasa, yönetmeliklere ve taşıma şartlarına uygun şekilde bozulabilir yurtdışı kargonuzu taşımaktayız. Firmamız yurtdışı kargolarınızı taahhüt ettiği sürelerde yurtdışına alıcınızın adresine kadar göndermektedir. Yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız taşıyıcı sözleşmesine bağlı kalır ve kargonuzun güvenliğini de sağlamış olur.

Kaliteli hizmetimizden ödün vermeden çalışan firmamız tüm ithalat ve ihracat ürünleriniz yada bireysel her türlü bozulabilir ürünleriniz yurtdışında istediğiniz adrese hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara göndermekteyiz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir