Yurtdışı Ticari Kargo Hizmeti

Yurtdışı Ticari Kargo Hizmeti

Global dünya ticareti yaygınlaşması ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık kargo ve paket gönderimi de çok yaygın hale geldi. Türkiye yurtdışı kargo sektöründe çok geniş bir yelpazede payı bulunmaktadır. Doğu ve batıyı birleştiren ülkemiz tüm taşıma işlerinde en önde gelen sayılı ülkelerdendir. Havadan, karadan ve denizden dünyanın her noktasına taşıma hizmetleri veren firmamız yurtdışı ticari kargolarınız gönderilmektedir. Yurtdışı ticari kargo hizmeti ile tüm ticari firmaların kargoları yurtdışında binlerce adrese gönderilmektedir.

Yurtdışı ticari kargo hizmetlerinde paket, evrak, doküman ve özel gizli belgeler istenilen adreslere hızlı ve güvenle taşınmaktadır. Yurtdışına ticari olarak taşınan bir kargonun bilgileri, adedi, ağırlığı, paketi taşıyacak araç ve yükleme ve boşaltma tarihi gibi detaylar kargo paketinde belirtilmektedir. Yurtdışı ticari kargo taşımacılığında ürünün fiziki yapısı, içeriği ve boyutları farketmeksizin istenilen adrese güvenle taşınmaktadır.

Yurtdışı Ticari Kargo ile Neler Gönderilir?

Yurtdışı kargo hizmeti ile ülkemizdeki ve yurtdışındaki her noktaya kargo taşıma hizmeti verilmektedir. Teknolojik ürünler, tekstil, yedek parça, plastik, evrak, özel belge, kırtasiye ürünleri, gıda, bozulabilir ürünler, kuru buz gibi her türlü kargonuz gönderilebilir. Ayrıca özel eşyalarınız ve dökümanlarınız da yurtdışına gönderilmektedir. Her sektörden binlerce ürünü gönderen firmamız ticari firmaların her türlü paketini hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde göndermektedir.

Yurtdışı Ticari Kurye Servislerimiz

Yurtdışına gönderilecek ürünleriniz için normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi gibi hizmetlerinden yararlanarak her türlü kargonuzu kuryelerimiz ile istenilen adrese kadar göndermektedir. Alıcısına kadar ulaştırılan kargolarınız belirttiğiniz kişi yada firma yetkilisine teslimatı yapılmaktadır. Ayrıca havayolu ihracat servisimiz ile bedelli yada bedelsiz ihracat gönderilerinizi taşıyoruz. IATA kurallarına göre taşınan ticari kargolarınız belirlenen adreslere güvenle teslim edilmektedir.

En Ucuz Yurtdışı Ticari Kargo

Yurtdışı kargo‘larda en önemli noktalarda biri de fiyattır. Fiyat ve kaliteli hizmet konusunda iyi hizmet veren firmamız ticari her firmaya uygun fiyatlar sunmaktadır. Ekonomik fiyatlara hizmet veren firmamız kargonuzun hacmine ve gideceği adrese göre en uygun ücretleri sunmaktadır.

Fast express uygun fiyatlarının yanında müşterilerine hızlı ve güvenli hizmet te vermektedir. Ticari firmaların ticari kargolarını da büyük bir özveriyle göndermektedir. Fast Express; Ticari Yurtdışı Kargo, Uluslararası doküman, evrak, paket, ürün gönderimi ve dağıtımında harika hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

2 Responses

 1. Handan dedi ki:

  Merhaba istanbuldan Australia melbourne a 168kg agirliginda kutu getirtmek istiyoruz ucret soyleyebilirmisin lutfen.

  • Fast Express dedi ki:

   Merhaba, biz sosyal medya ekibiyiz yurtdışı kargo gönderimi, fiyat, ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki bilgiler ile yetkili kişilerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Whatsapp Destek: 533 810 6364
   Telefon No: (232) 425 1205
   Mail: info@fast-express.com
   Canlı destek ve Online Gönderim: http://www.fast-express.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir