Yurtdışına Kargo ile Maske Gönderimi

Yurtdışına Kargo ile Maske Gönderimi

Yurtdışı kargo uluslararası kargo taşımacılığında bir paketi X noktasından Y noktasına taşınmasını sağlayan hizmettir. Yurtdışı kargo hizmetinde firmalar ve şahıslar kargo paketlerini istedikleri zaman dünya üzerinde istediği noktaya gönderilmektedir. Globalleşen dünyada her geçen gün farklı olaylar, krizler ve hastalıklar ortaya çıktığında her sektör etkilenebilmektedir.

Özellikle bulaşıcı hastalık olan Covid 19 virüsü sebebi ile dünyanın dengesi değişti. İnsanları öldüren bu bulaşıcı hastalık için tıp dünyası seferber oldu. Virüsün yayılmasını en çok engelleyen araçlardan biriside maske’dir. Maske kullanımı virüsü en çok engelleyen araçlardan biridir. Maske kullanımı ile insanların maske ihtiyacı da hızla artmaktadır. Artan ihtiyaçlar doğrultusunda birçok firma ve şahıs maske üretimine başladı. İmalat yapan firmalar bu maskelerini dünyanın farklı noktalarına göndermek için yurtdışı kargo firmaları ile çalışmaktadır.

Maske Gönderimi Takip Sorgula

Yurtdışına gönderilecek bireysel ve tüm kurumsal maske gönderileriniz firmamız tarafından takipli olarak gönderilmektedir. Türkiye’de satışı yasal hale gelen maske satışı artık yurtdışında istenilen her ülkeye, her firmaya, kuruma ve şahıslara ücretli ya da ücretsiz olarak gönderiyoruz. Gönderilen tüm kargolarınız takip kodu ile gönderilmektedir. Sizlere vereceğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Yurtdışına Tıbbi Maske Gönderimi

Yurtdışına tıbbi maske gönderimi ile dünya üzerinde önde gelen firmalardan biriyiz. Özellikle hastanelerde doktorlar, hemşireler ve hastalar için imalatı yapılan kargolar gönderilmektedir. İtalya, ispanya, iran, Amerika, çin, brezilya gibi virüsün yaygın olduğu ülkelere tıbbi maske gönderimi yapılmaktadır.

Yurtdışına N95 Maske Gönderimi

Yurtdışına normal tek kullanımlık maskelerin yanında uzun süre kullanılan N95 maskelerde gönderilmektedir. Korona virüs sebebi ile maske satışlarının artması özellikle N95 maskenin bulunmasında dünya genelinde sorunlar yaşanmaktadır. Ülkemizde imalatı yapılan maskelerin gönderimi oldukça kolaydır. Firma olarak yurtdışına N95 vb gibi maskelerin gönderiminde firmamız sorunsuz ve pratik şekilde göndermektedir.

En Uygun Fiyatlı Maske Gönderimi

Yurtdışında 220 den fazla ülkeye maske göndermek isteyen firmalar fast express ile 0215 414 4410 veya 0232 425 iletişime geçerek maske gönderimini firma üzerinden yapabilirsiniz. Firma olarak bireysel ve tüm kurumsal firmaların tıbbi ve tek kullanımlık maske gönderiminde ekonomik çözümler ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir