İrana Kargo ile Maske Gönderimi

İrana Kargo ile Maske Gönderimi

İran Türkiye kara sınır 560 km civarında iki büyük komşu ülkedir. Ticari ilişkiler açısından büyük olan bu iki ülke covid 19 nedeniyle sınırlarını kapattı. Çin de ortaya çıkan ve tüm dünyanın etkileyen virüs sebebiyle tüm dünya kendi kabuğuna çekildi Her ülke sınırlarını kapatarak önlemler almaktadır. Türkiye ve İran’da bu önlemleri almak adına yoğun şekilde çalışmaktadır. Virüsün önüne geçmek için bazı tıbbi malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan birisi de maskedir.

Maske kullanımı ile virüsün yayılması engellenmektedir. Bu nedenle her ülke gibi iran’da maske ihtiyacı duymaktadır. Ülkemizde maske satışının yasaklanması ve sonrasında yasakların kaldırılması ile maske ve tıbbi ilaç satışı yasal hale geldi. Ülkemizden bir çok firma iran’a kargo taşımacılığı yapmaktadır.

İran’a Ucuz Maske Gönderimi

İran kendi bünyesinde her ne kadar maske üretimi yapsa da dışardan da maskeye ihtiyaç duymaktadır. Fast express uluslararası kargo taşımacılığında iran’a her türlü tıbbi malzemeler olmak üzere maske gönderimi de yapmaktadır. Piyasanın en uygun fiyatları ve en ucuz fiyat politikası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo firmamız iranın İsfahan, Kerman, Kish Island, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Tahran, Abadan, Zabol, Ardabil, Sabzevar, Ahvaz, Yezd, Bandar, Lengeh, Bojnord, Bandar Abbas, Bushehr, Bam, Shahr E Kord, Gorgan, Gheshm, Hamadan, İran Şahr, Ilam, Hürremabad, Hoy, Kermanshah, Lamerd, Lar, Bandar-e, Mahshahr, Nowshahr, Urmiye, Raşt, Ramsar, Senendec, Sari, Sirjan, Tabas, Birjand, Yasuj, Zahedan, Şah, Bahar, Asaluye, İran Körfezi Uluslararası havaalanı, Dezful, Jiroft, Rafsanjan, Arak, Gachsaran, Zanjan, Shahrud şehirlerine maske gönderimi yapabilmektedir. Kargonuzun desi değerine göre fiyat belirleyen firmamız bütçe dostu fiyatlarla hizmet vermektedir.

İrana Tıbbi Maske Gönderimi

İrana tıbbi kullanımlar amaçlı firmaların her türlü kargo gönderimini yapmaktayız. 1-2 gün içerisinde kargolarınızı iran’ın tüm hava alanlarına ulaştırmaktayız. Ambargolara rağmen kargo gönderimi yapan firmamız tıbbi olarak tüm cihazları da göndermektedir. Firmalara özel fiyat politikası uygulamaktayız. Son yıllarda artan fiyatlara rağmen ticari tüm maske ve tıbbi araç gönderimleriniz yapılmaktadır.

İrana Şahsi Amaçlı Maske Gönderimi

İran’a şahsi amaçlar doğrultusunda en uygun fiyatlarla kargo gönderimi yapmaktayız. Hızlı ve ekonomik maske gönderim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İran’a yardım amaçlı olsun ticari amaçlı olsun tüm kargo gönderileriniz takip olarak gönderilebilmektedir.

Fast Express; İran Kargo, Maske, tıbbi araç, döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir