Yurtdışına İlaç Gönderim Fiyatları

Yurtdışına İlaç Gönderim Fiyatları

Ülkemizde ve Dünyadaki her ülkede imalatı yapılan ilaçların temini genellikle sağlık bakanlıklarından onay alındıktan sonra ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır. Yurtdışından ülkemize ilaç temini T.C sağlık bakanlığı ve Türk eczacıları birliği arasında yurtdışından ilaç teminine ilişkin yapılan protokoller ile ilaç alımı ve gönderimi yapılmaktadır.

Hastalıkların tedavisi için kullanılan ilaç günümüzde genellikle ticari amaçlı kullanılmaktadırlar. Yediğimiz yapay ürünler sebebiyle vücudumuz çok çabuk hastalanmaktadır. Bu nedenle ilaçlara ihtiyaç git giderek artmaktadır. İlaç üretimi yapan firmalar dünya üzerinde bir çok ülkeye ilaç satmaktadırlar. Birde ilaç temin etmek isteyen ve ilaç temin edip yurtdışı göndermek isteyen insanlar bulunmaktadır. Bu insanlarda ve firmalar yurtdışına ve yurtdışından ilaç göndermek için kargo firmaları ile çalışmaktadır. Bazı yurtdışı kargo firmaları yurtdışında tüm dünya ülkelerinde ve ülkemize ilaç transferi yapmaktadır.

Bu firmalardan biri de Fast express’dir. Firmamız yurtdışına ve yurtdışından ilaç temin etmek için mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Ancak üretici, satıcı ve sevdikleri için ilaç alımı gönderimi yapanlar ilaç ile ilgili bazı bilgileri bulundurmak durumundadırlar.

İlaç için gerekli belgeler şöyledir. İlaca ait prospektüs, ilaç reçetesi, doktor sağlık raporu, sosyal sağlık bilgileri ve ilacın neden kullanılması ile ilgili bilgilerin tam ve eksiksiz olması gerekmektedir. İlaç gönderiminde gümrüğe takılmaması için istenen tüm şartlar yerine getirilmelidir.

Ancak bazı durumlarda ülkeye göre değişkenlik gösteren durum her ülke gerekli belgeler eksiksizde olsa geri gönderilebilmektedir. Ancak Fast express tüm bu zorluklara rağmen gönderim yapılmaktadır.

Türkiye İlaç Gönderimi

Fast express yurtdışına ilaç gönderiminde Avrupa ülkelerine, Amerika eyaletlerine, Afrika ülkelerine, Kuzey Amerika ülkelerine, asya ülkelerine olmak üzere dünya da bulunan 220 den fazla ülkeye ilaç gönderimi yapmaktadır. İlaç gönderiminde hava yolunu tercih eden firmamız ilaçlarınızı Avrupa ülkelerine 1-2 günde diğer kıta ülkelerine 2-3 günde gönderimi yapıyoruz. Yurtdışına gönderilen ilaçlarınız kuryelerimiz ile alıcısına kadar teslimatı yapıyoruz.

Sizde ilaçlarınızı en acil şekilde hastanıza göndermek istiyorsanız hemen 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaraları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz de www.fast-express.com üzerinden online ilaç kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı İlaç Kargo, gönderimi, taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir