En Uygun Fiyatlı Yurtdışı Kargo Hizmeti

En Uygun Fiyatlı Yurtdışı Kargo Hizmeti

Ülkemizde ve tüm dünya genelinde Yurtdışı kargo hizmeti bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Küreselleşen ve artan fiyatlara rağmen tüm dünya genelinde en uygun fiyata yurtdışı kargo gönderimi yapan firma sayısı azdır. Yurtdışı kargo süreci zahmet isteyen ve takibinin ve güvenliğinin üst seviyede olması gerekmektedir. Kargolar gideceği ülkelere ve mesafeye göre süreçleri ve aşamaları farklılaşır. Kargonuzun her aşamasında sizlere yardımcı olan firmamız ilkelerine bağlı bir firmadır. Yurtdışı kargolarınız da firmamız taşımacılık ile ilgili yönetmeliklere uygun olarak hareket etmektedir.

Dünya geneline yurtdışı kargo gönderimi yapan firmamız kargo büyüklüğü ve ağırlığı farketmeksizin kargo gönderimi yapmaktadır. Firma olarak evrak, paket taşımacılığı ile dünya geneline kaliteli hizmet vermektedir. Taşımacılık sektöründe her ülkenin farklı yasaları olduğu için kargo gönderimi yapıldığında bu kurallara uyulmalıdır. IATA kurallarına uygun olarak dosya ve belgeleri paketiniz açılmadan dosya hasarı olmadan gönderen firmamız en iyi yazılımları ve teknolojik araçları kullanmaktadır.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderimi

Sistemimiz kargonuzun nerede olduğunu ve her hareketini sizlere bildirmektedir. İsterseniz de online kargo takip numaranız ile sistemimizden kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargonuzun her hangi bir hasara yada eksik içeriğe sahip olmaması için son ana kadar en güvenli şekilde çalışmaktayız.

Yurtdışı kargo  evrak taşıma hizmetimizde ülkemizin yasa ve yönetmelikleri olsun kargonun gönderileceği ülkenin kurallarına uygun olarak gönderim yapabilmektedir. Göndereceğiniz kargonun, boyutu, teslimat yeri, hızı ve diğer ek hizmetleri alıp almayacağı tespit edilerek ücreti belirlenir. Kargo ücreti ödendiği takdirde her türlü kargo taşınabilir. Yasal olarak taşınması gereken ve yasaklanmayan her ürün taşınabilir. Firma olarak yurtdışı kargo gönderilerinizde o ülkelerin yasa ve taşıma şartlarına uygun olarak hareket etmektedir.

Bireysel ve Kurumsal Firmalar için Yurtdışı Kargo

Kurumsal, bireysel firmalar olmak üzere yine bireysel olarak ta müşterilerimizin isteklerine anında cevap veren firmamız işlerinizi büyük önem veriyor ve çok titizlikle yapıyoruz. Kargonuz ayırt edilmeksizin yurtdışına gönderilebilir. Yola çıkan kargolar o ülkenin gümrüğüne girdiğinde uzun süreçler oluşmaktadır. Kargonun güvenliği için çalışan firmamız gümrüklerden hızlı çıkması için çok çalışmaktadır.

Fast express yurtdışı kargo paket, ürün ve evrak taşımacılığında yılların tecrübeli çalışanları ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel hizmet veren firmamız piyasanın en uygun fiyatlı yurtdışı kargo gönderim hizmetini vermektedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir