İnternetten yurtdışına kargo gönderme

Fast Express kargo müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada düşünerek global pazarda gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışıyla harmanlayıp yurtdışı taşımacılık sektöründe Türkiye ve dünya ülkeleri bazında sınırlarını daha da genişletmeye yönelik çalışmalarıyla iyi yerlere müşterilerinin desteğiyle ulaşmayı hedeflemektedir. Uluslararası doküman/evrak/belge, ithalat – ihracat malları veya ürün, paket taşımacılığı ve dağıtımında profesyonel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede düşük maliyetlerle ve en güvenli taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Çağımızdaki gelişen teknoloji ile yeni tüketici pazarlarının oluşturulması, ülkemizdeki büyük kobi ve kurumsal firmaları ve imalat yapan büyük fabrikaları ülke dışında yani dünyanın diğer ülkelerine de mal göndermeye ihracat yapmaya sevk etmiştir. Bu fırsatı değerlendirip kullanan firmalar, kar marjlarını arttırarak daha da büyümelerine sebep olmuştur. Böylece günümüz ekonomisi küresel hale gelmiştir. Ülkemizde Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine kargo ile mal gönderme hizmetini ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaçlar çoğalırken, öte yandan arz talep ilişkileri sebebiyle kargo fiyatları da maliyetleri düşürülmüştür.

İnternetten yurtdışına kargo ile neler gönderilebilir?

İçinde bulunduğunuz ülkenizden dünyanın başka noktasındaki bir ülkeye mal gönderirken yada yurtdışı başka ülkelerden kendi ülkenize kargo getirtirken dikkat edeceğiniz şeylerden diğer bir tanesi de; ülke sınırları içinde olduğundan farklı olarak malların gümrükte çeşitli işlemlere tabi tutulmasıdır. Bu yüzden internetten yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizde, mallarınızın gümrükte durdurulup incelenmesinde ve bu gümrük işlemlerinin kolaylıkla halledilebilmesi için Fast Express Kargo’ya ihtiyaç duyarsınız. Dünyanın bazı ülkelerinde gümrük muafiyeti vardır. Gümrük muafiyeti olmayan ülkelerde, mal göndermek problemli olabilir. İthalar ve ihracat mallarınız başta olmak üzere, tüm evrak doküman belgeleriniz, hediye ve hediye kartlarınız, tebrik kartlarınız, eşyalarınız, paketleriniz, sanayi malzemeleri, fuar malzemeleri, ekipmanlarınız, organizasyon eşyalarınız, yedek parçalar, gıda ve diğer materyalleriniz, kısacası tüm tüketim mallarınız internetten yurtdışına kolaylıkla kargo edilebilmektedir. Gönderileriniz kolaylıkla oluşturulup, hızlı bir şekilde güvenle alıcısına teslim edilmektedir.

Müşteri hizmetlerine telefon veya mail ile bilgi vermeniz durumunda bulunduğunuz adresten, dünyanın herhangi bir noktasına gidecek olan kargo paketiniz teslim alınmaktadır.  Üretim yaptığınız kendi ülkenizden dünyanın başka noktasındaki bir ülkeye mal gönderirken yada yurtdışında bulunan başka ülkelerden kendi ülkenizdeki bir bölgeye yada kendi şehrinize transfer ihtiyaçlarınız için, gönderiniz olduğunda internetten yurtdışına kargo gönderme hizmeti ile online kayıt işlemlerini kullanarak internet sayfamızdan yurtdışına tüm kargo transfer işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Anasayfamızda bulunan hesaplama aracını kullanarak, internetten yurtdışına göndermek istediğiniz kargonuzun ebat, desi, ağırlık bilgilerini ve hangi ülkede hangi adrese gönderileceği bilgisini doldurursanız hem kargonuzun gönderim fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilir hem de gönderiniz için sipariş oluşturmadan önce bilgilerinizi de girmiş olursunuz. Oluşturduğunuz yurtdışı kargo siparişinin bilgilerini tamamladıktan sonra ödeme yöntemlerini seçerek kolaylıkla gönderinizi oluşturabilirsiniz. Müşteri ilişkilerimiz daha sonra sizinle iletişime geçerek yurtdışına göndermek istediğiniz kargonuzu sizden en kısa zamanda teslim alacaktır. Daha sonra gönderinizin evraklama ve yurtdışına transfer aşamalarının planamasını yapıp en hızlı ve en güvenli şekilde alıcına ulaştırmak için kargonuzun gönderimini gerçekleştirecektir. Aynı zamanda yurtdışına kargo gönderme fiyatları kampanyalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Fast Express Kargo tüm gönderilerini en güvenli, ekonomik ve en hızlı gönderim çeşidi olan uçak kargo hizmetini kullanarak, dünyanın her bir ülkesine birkaç gün içerisinde teslim edebilecek kapasitede çalışmaktadır. Dünyanın birçok bölgesine en uygun fiyatlar ile express yurtdışı kargo teslimatı yapılmaktadır. Yurtdışına kargo fiyatları ekonomik olmakla beraber, karşı ödemeli olarak da tüm dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır.

İnternetten yurtdışına kargo gönderme fiyatları

Doküman, Mal, Dosya, Ürün, Evrak, Eşya, Pasaport, Koli, Numune, Paket ve Hediye gibi tüm kargolarınızı birkaç günlük teslimat sürelerimiz ile gönderebilirsiniz. İnternetten gönderisini oluşturduğunuz yurtdışı kargolarınız, en düşük maliyetler ile size sunan fast express Kargo, yurtdışı kargo imkanlarına sahip olacak şekilde hızlı, emniyetli ve uygun bir şekilde gönderim kolaylığı sağlamaktadır. Yurtdışına kargo fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ve güncel internetten yurtdışına kargo gönderme kampanyaları mevcuttur. Yurtdışına dünya ülkelerine kargo ulaşım süreleri tatil günleri ve uzak bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı değişim gösterebilmektedir.  Kargonuz tüm Türkiye genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizden alınır ve aynı gün transfer aşamalarına geçilip, yurtdışı sevki yapılır. Yurtdışına kargo fiyatlarımız için internet sitemizi inceleyebilirsiniz, sistem üzerinde bilgilerinizi girerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilişiniz. Sistem 30 Kg üzeri kargolar için standart fiyatlandırmalar çıkarmaktadır, web sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 30 Kg üzeri kargolarınız için özel fiyat isteyiniz. Tüm yurtdışı kargo gönderileriniz özenle hazırlanıp, hızlı bir şekilde anlaşmalı olduğumuz uluslararası Kargo firmaları ile teslim edilmektedir. Doküman dışı ve belirli değeri aşan gönderileriniz için alıcı ülke gümrük mevzuatı sebebi ile gümrük vergisi uygulanabilir. Dünyanın herhangi bir noktasındaki ülkelere göndermek istediğiniz yurtdışı kargo ödemenizi online olarak kredi kartı veya banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. İnternetten oluşturduğunuz kargo siparişiniz sonrası müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek, gecikme yaşanmadan kargo süreci konusunda bilgilendirmeler yapacaktır. Kargo takip numarası kargonuz transferin başladığı an size bildirilerek internetten online takip etmeniz sağlanacaktır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir