İtalya Yurtdışı Kargo

İtalya Yurtdışı Kargo

Avrupa’nın en büyük ülkelerinden olan İtalya tarihi ile her zaman söz ettirmektedir. Güney Avrupa da yer alan İtalya yüzyıllardır Avrupa medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. İtalya ekonomisi imalat sektörün de önemli derecede çok güçlüdür. Ana sanayiler arasında otomotiv, gemi yapımı, kimyasallar, mobilya, giyim ve tekstil, deri eşya ve ayakkabı, gıda prosesi, seramik ürünler, parçalar ve makineleri bulunmaktadır. Ayrıca ülkemizden İtalya’ya ihraç ettiğimiz ürünler arasında dizel yarı dizel motorlu araçlar, motorlu kara taşıtları aksam ve parçaları, elektrikli makine ve cihazlar renkli TV, buzdolabı ve çamaşır makinası, demir çelik yassı hadde ürünleri, pamuk, pamuk ipliği, örme giyim eşyası, feldspat, kabuksuz fındık, çimento, klinker, tişört, mücevherci eşyası aksamı, zeytinyağı gibi ürünler, gıda ve içecek, tekstil, kıyafet, deri, ayakkabı, seramik gibi İtalyan küçük ve orta ölçekli işletmelerinin belkemiğini oluşturan emek yoğun ürünler de bulunmaktadır. Bunlar haricinde de istediğiniz ürünü, eşyayı gönderebilirsiniz.

İtalya Yurtdışı Kargo Fiyatları

İtalya’ya yurtdışı kargo gönderimi yapmak, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal ya da bireysel amaçlı tüm İtalya yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile gönderilmektedir. İtalya’ya gönderilecek kargolarınızın ağırlığı, sayısı ne olursa olsun ücreti ödendiği takdirde gönderiyoruz. Genellikle hava yolunu daha güvenli ve hızlı olduğu için kullanan firmamız 1 günde gönderiyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinden alınan kargolarınız merkezimizde gerekli aşamalardan geçerek göndermek istediğiniz ülkeye göndermek üzere araçlara yüklenir. En hızlı ve düşük ücretlerle gönderilen kargolarınız İtalya’nın her noktasına her şehrine gönderilir. İtalya’ya giden mallarınız gümrüklerden gerekli kontroller ışığında geçer. Bundan sonra özel kuryelerimiz yurtdışı kargo gönderilerinizi alarak alıcınızın kapısına kadar teslimatı gerçekleştirmektedir. Alıcınızın kapısına kadar hizmet veren firmamız kargolarınızı teslimatı yapana kadar hatta yaptıktan sonra da sizleri bilgilendirir.

İtalya Kargo Takip

İtalya’ya gönderilen kargolarınız için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takibi numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsinizİtalya’ya kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok basit bir işlemdir. Fast express ile 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaralarını arayıp görüşme yaparak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Firmamız kargo bedelini ve kargo ücretini alıcıdan tahsil edebilmektedir. Ödemeler Nakit, kredi kartı, eft ile de yapılabilir.

İtalya’nın neresinde olursa olsun istediğiniz her noktaya yurtdışı kargolarınızı gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı İtalya yurtdışı kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir