Türkiye’den Yurtdışına Kargo Göndereceğiniz Firmalar

Türkiye’den Yurtdışına Kargo Göndereceğiniz Firmalar

Küreselleşen dünyada Türkiye ve dünya ülkeleri arasında taşımacılık kısa zamanda çok kısa sürelerde güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. İnsanlar gelişen ve hızlanan dünya yaşamına uyum sağlayabilmek için sürekli ulaşım araçlarını da hızlandırmışlardır. İş dünyasında da artan rekabet anlayışı ve hızlanan yaşam standartları üretilen malların en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılma ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Ulaştırma ihtiyaçlarının başında teknoloji gelmektedir.

Gelişmiş ülkelerde teknolojik gelişmeler uzun dönemde ekonomik büyümeni en önemli faktörlerinden birisi olarak karşımıza çıkmakta ve teknolojik gelişmelerin temelinde Ar-Ge faaliyetlerin sonucu belirlediği görülmektedir. Teknolojik yenilik şirketlerin rekabet gücünü arttırmasına yardımcı olmakta bu durum da karlılığın artmasını sağlamaktadır. Teknolojik üretim hem üretimde etkinlik sağlayarak kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamakta hem de ekonomik büyümenin hızlanmasına katkıda sağlayarak yaşam kalitesini arttırmaktadır. Teknolojik araçlarla uluslararası alandan taşımacılık çok daha kolay hale geldi.

Uçak Kargo Hizmeti

Uluslararası taşımacılık sisteminde hızlı kargo hizmeti genellikle uçak kargo ile yapılmaktadır. Uçak kargo hem hızlı hem de güvenli olduğu için çok tercih edilmektedir. Ülkemizden dünyanın 220 ülkesine yurtdışı kargo transferlerinde karşılaşılan sorunlar her iki ülke yetkilileri tarafından giderilse de uygulama da sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Dünya’da geçiş noktaları ve yol güzergahları konusunda çok sayıda bilgiye sahip Fast express profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Bireysel ve Ticari taşımacılığın artması bir anlamda E ticaretin artması ile olmuştur.

Yurtdışı Kargo Taşıma Firmaları

Bireysel ya da kurumsal firma iseniz hiç fark etmeden ayrım yapmadan gönderen firmalardan biri de Fast express’dir. Firmamız yurtdışına gönderilecek kargolarınızı kapınızdan teslim alarak çıkışı yapana kadar en iyi şekilde muhafaza eder. Çıkışı yapıldıktan sonran teslimat yapılana kadar takibini sağlamaktadır. Kargolarınızı hız ve güvenlik açısından genellikle havayolunu tercih eden firmamız Parsiyel karayolu taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Yurtdışı kargo paket, evrak, özel eşya ve kişisel tüm eşyalarınızı en uygun maliyetlerle taşımasını yapmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra dünya ülkelerine yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hem de o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca ödemeler kredi kartı, banka kartı, nakit olarak ta yapılabilmektedir.

Yurtdışı Kargo Süreleri

Dünya’da bulunan 220 ülkeden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir