Polonya Yurtdışı Kargo

Polonya Yurtdışı Kargo

Polonya orta avrupa’da yer alan özel bir konuma sahip ülkedir. Coğrafi olarak merkezi bir konuma sahip ülkede önemli yatırımlar bulunmaktadır. Son 25-30 yılda devamlı olarak büyüyen bir ekonomiye sahip polonya 2004 yılı itibari ile Avrupa birliğine katılmıştır. Polonya genel olarak Araç, plastik ürünler, elektrik elektronik ürünler, makineler gibi bir çok sektörden ihraç ürün almaktadır. Polonya genellikle hayvancılık, gıda, bakliyat ürünler gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır. Yer altı kaynakları olarak demir çelik, ulaşım araçları, kimyasal maddeler, pamuklu dokuma, kağıt, metal ürünler, elektrikli ev aletleri gibi bazı teknolojik ürünleri üretimi de yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo taşımacılığı uluslararası literatürde ağırlığı, ebadı ve içeriği önemli olmaksızın herhangi bir yükün taşınması olarak kullanılsa da ülkede her türlü yük kargo kapsamında değerlendirilmemekte, belirli bir ağırlığın altındaki paketler ve yükler kargo olarak adlandırılmamaktadır.

Türkiye polonya ticari ilişkileri Osmanlı dönemi ile başlayan günümüze kadar devam eden ve etmekte olan ilişkileri bulunmaktadır. Devlet olarak olsun özel sektör olarak olsun geniş ve derin ilişkilerimiz bulunmaktadır. Türkiye olarak Polonya’ya yaptığımız ihracatın ana kalemlerini otomobiller, karayolu taşıtları için parçalar, traktörler, toplu halde yolcu taşımaya mahsus motorlu taşıtlar, buzdolapları ve tekstil ürünleri oluşturmaktadır. Bu ülkeden ithalatımızın ana kalemleri ise karayolu taşıtları için parçalar, dizel ve yarı dizel motorlar, otomobiller ve sığır etidir. Türkiye Polonya Ekonomik İstişare mekanizması’nın son (dördüncü) toplantısı 7 Mart 2019 tarihinde Varşova’da düzenlenmiştir.

Her iki ülke arasında yapılan ihracat ve ithalat işleri yurtdışı kargo taşıma firmaları tarafından yapılmaktadır. Türkiye ve Polonya arasında taşımacılık faaliyetlerini başarılı ve güvenli şekilde yöneten fast express profesyonel bir iş taşıma işi yapmaktadır. Müşterilerimize hızlı, güvenli ve ekonomik taşıma hizmetini uzman personelimiz gelişmiş teknolojimiz ile yapmaktadır. Polonya Türkiye arasında tüm yolları kullanan, gümrük işlerini başarılı şekilde yöneten firmayız.

Polonya Yurtdışı Kargo Fiyatları

Orta Avrupa ülkesi olan Polonya’ya kargo göndermek istediğinizde yada Polonya’dan ülkemize kargo göndermek istediğiniz de firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra firmamız kargo paketlerinizi kapınızdan alarak ister hava yolu ile isterseniz de parsiyel taşımacılık hizmetini kullanarak en uygun fiyatlara firmamız ile gönderebilirsiniz. Yurtdışı kargonuzun desi değerine göre ve polonya yada Türkiye’deki hangi adrese gönderileceği belirlendikten sonra kargonuz için piyasanın en uygun fiyatlarını sunuyoruz.

Türkiye ve Polonya Neler Gönderilebilir?

Türkiye ve polonya arasında hemen hemen her sektörden yüzlerce, binlerce, milyonlarca ürünü gönderebilmekteyiz. Ülkemizden Polonya’da bulunan şehirlere gidecek kargolar alıcısına ulaşana kadar çok yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Firma olarak taşınması gereken her eşyayı ayırt etmeden taşımaktayız. Fast express olarak tekstil ürünleri, teknolojik ürünler, yedek parça ürünleri, plastik ürünler, metal sanayi ürünleri, tıbbi cihazlar, ilaç, evrak doküman ve kişisel tüm eşyalar, makine, ofis eşyaları gibi aklınıza gelecek her ürünü, evrakları, dökümanları yasalar çerçevede taşıypruz. Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizi her türlü yurtdışı kargo hizmetleri için esnek ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimize en hızlı cevap vermek için kalitemizi arttırmaktayız.

Türkiye ve Polonya’da Nerelere Kargo Gönderimi Yapabilirsiniz?

Türkiye’nin 81 ilinden polonya’nın Varşova, Krakow, Wroclaw, Gdansk, Poznan, Katoviçe, Lodz, Szczecin, Zakopane, Rzeszow, Torun, Gdynia, Bialystok, Bydgosscz, Kielce, Oswiecim, Olszytn, Opole, Lublin, Sopot Gorzow Wielkopolski, Malbork, Wieliczka, Wlocklawek, Czestochowa, Swinoujscie, Radom, Bielsko biala, Sosnowiec, Zielono Gora, Plock, Tricity, Balice, Gniezno, Police, Zalipie Mielec, Legnica, Bytom, Zgierz, Elblag, Piotrkow Trybunalski, Pyrzowice, Koszalin, Brzezinka, Augustow, Nowy Targ, Turek şehirlerine gönderim yapabilirsiniz. Türkiye’den gönderilen kargolarınız ister hava alanında alabilir isterseniz alıcınızın adresine kuryelerimiz ile dağıtımını yapabiliriz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir