Yurtdışı Kargo Çorap Gönderimi

Yurtdışı Kargo Çorap Gönderimi

Küresel alanda ticaret yapmak bazı riskleri beraberinde getirmektedir. Alıcı ve satıcı arasındaki iletişim ve transfer hizmetleri bazen aksayabilmektedir. Son yıllarda dünyanın en büyük duraklarından olan Türkiye kapsamlı küresel ağımız ve uzun süredir devam eden uluslararası ilişkilerimiz, en iyi nakliye taşıma ücretlerini müzakere etmek ve müşterilerimizin mallarını Gümrükten hızlı ve verimli bir şekilde geçirmek için fast express olarak çok çalışıyoruz.

Yurtdışı kargo gönderiminde son yıllarda tekstil ürünlerinin gönderilmesi ile bu alanda taşıma hizmeti veren firmamız imalatçı ve satıcıların yükünü taşımaktadır. Dünyanın her yerine taşıma hizmeti veren firmamız eksik yada sorunsuz bir kargo deneyimi yaşatmak adına en iyi hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ile uygun fiyatı kargo gönderimi sunan firmamıza kolaylıkla güvenebilirsiniz. Firma olarak yurtdışına çorap gönderiminde vatandaşlarımızın ve firmaların yükünü yurtdışına taşıyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fiyatlar konusunda en iyi fiyatları sunan firmamız kargonuz şansa bırakılamayacak kadar önemli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle bugün bizimle sigortalanın ve eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olsun. Küçük, orta veya büyük ölçekte tüm firmalar için en iyi fiyatları sunuyoruz. Çorap imalatı yapan firmalar için taşıma hizmeti veren firmamız müşteri ayrımı yapmadan firmanızdan kargo paketleriniz için desi değeri bilgisini alarak gönderiyoruz. Desi değerine göre sunulan fiyatlarımız haricinde toplu fiyatlarınız için çok uygun fiyatlar sunuyoruz.

Yurtdışı kargo çorap gönderilerinde fiyat hesaplaması yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapıyoruz. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır. Hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapıyoruz. Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için uluslararası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler sunuyoruz.

Yurtdışı Ucuz Kargo Çorap Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtdışı Kargo hizmetimiz ile sizlere hızlı ve uygun fiyatlı kargo gönderim hizmeti vermekteyiz. Uçak kargo hizmetimiz ile sizlere sektörde en ekonomik fiyatları sunarak hizmet vermekteyiz. Uluslararası kurallara uygun taşıma hizmeti veren firmamız güçlü bağlantıları sayesinde bütçenizi yormadan kargo gönderimi yapar. Kadın, erkek, çocuk, yaşlı ve yetişkinler için çorap imalatı yapan firmaların gönderilerini yurtdışına gönderimini sorunsuz uluslararası kurallara IATA kurallarına göre taşıyoruz.

Yurtdışına Tekstil Çorap Gönderimi ve Takibi

Yurtdışı kargo taşımacılığı da diğer hizmet verici piyasalardan bağımsız değildir. Kargo göndericisi ve alıcısı; yüklenici firmayı seçerken kargonun ne kadar kısa sürede eline ulaşacağıyla yakından ilgilidirler. Uzak noktada yaşayan hizmet alıcılarının seyrek hizmet verilmesinden dolayı ortaya çıkan memnuniyetsizlik durumunu ortadan kaldırmak ve bunu yaparken maliyetleri düşürmek amacıyla ekonomi ve çevreci uzak nokta çözümü yaklaşımını kargo taşımacılığı alanına yerleştirmek amaçlanmıştır. Yurtdışına gönderilecek ürünleriniz büyük bir öz veri ile kapınızdan alınarak yurtdışına gönderilmek için kapınızdan alınır ve merkezimize ulaştırılır. Merkezimizde gerekli işlemler başlatılarak yurtdışına gönderilmek çıkışı yapılır. Çıkışı yapıldıktan sonra kargonuzun her hareketini takip eden firmamız aynı zamanda sizlere verdiği kargo taklip numaranız ile web sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz.  Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda çorap taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir