Almanya Türkiye Yurtdışı Kargo Fiyatları

Almanya Türkiye Yurtdışı Kargo Fiyatları

Almanya ve Türkiye, Osmanlı imparatorluğu ile başlayan ilişkileri bulunmaktadır. 1924 yılı itibari ile başlayan dostluk günümüzde siyasi, ekonomik ve ticari ilişkilere kadar genişlemiştir. Günümüzde milyonlarca lira ithalat ve ihracat yapılmakta olan her iki ülke arasında bu ticari ilişkiler kara ve  hava yolu ile genellikle yapılmaktadır. Avrupa’nın ortasında bulunan Almanya, Asya ve Avrupa kıtasında bulunan Türkiye çok önemli ilişkileri bulunmaktadır. Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımız 4-5 milyonu bulurken ülkemize de yılda 5 milyon civarında Alman turist gelmektedir.

Ülkelerin ekonomik büyüme oranlarını artırabilmelerinde ve küresel pazarlardan daha fazla pay alabilmelerinde dış ticaretin, özellikle de ihracatın önemi büyüktür. İhracatın tatmin edici düzeylerde olması ve sürdürülebilirliği, ülkelerin katma değeri yüksek ürün ihraç etmesine, ürün ve pazar çeşitliliğinin artırılmasına bağlıdır. Bu çeşitliliği artması Almanya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri genişlemesine sebep olmaktadır. Her iki ülke arasında taşımacılık sektöründe önemli derece de gelişmiştir. Geçmişteki taşımacılık kavramının bir düzey gelişmiş ifadesi olan lojistik kavramı, ürünün üretildiği noktadan alınarak depolarda tutulması, stoklanması, ürünün istenilen yerlere ve istenilen şekilde teslim edilmesi ve bütün bu işlerin planlı, en verimli ve en hızlı şekilde yapılmasıdır.

Almanya Türkiye Yurtdışı Kargo Ücretleri

Günümüzde her iki ülke arasında gönderilecek ürünler donanım ve yazılım teknolojilerinin gelişmesi ile çok daha hızlı, güvenli ve ekonomik hale geldi. Günümüzde yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargo fiyatlarıdır. Yurtdışı kargo fiyatları insanlar ve açısında pahalı olsa da firmaların vazgeçilmez bir parçasıdır. Yurtdışına Almanya ve Türkiye arasında kargo taşımacılığı önemli bir hal alırken bu alandaki fiyatlarda piyasalara göre değişiklik göstermektedir.

Türkiye ve Almanya arasında yurtdışı kargo taşımacılığı kargo paketinizin gideceği adrese ve desi hacim hesaplamasına göre farklılıklar göstermektedir. Almanya’ya kargo gönedermek istediğiniz de gönderinin hacim desi bilgisini firmamız Fast Express ekiplerine bildirmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000)  ile böldüğünüzde çıkan sonuç size desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

En Uygun Fiyatlarla Almanya Türkiye Kargo Maliyetleri

Türkiye ve Almanya arasında en uygun maliyetlerle gönderebileceğiniz ürünler; teknolojik ürünler, kırtasiye ürünleri, yedek parçalar, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, bozulabilir ürünler, orman ürünleri, gelinlik abiye, İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar, kişisel eşyalarınız, hediyelik eşyalarınız ve imalatını yaptığınız hatta taşınması yasal olarak herhangi bir sakınca olmayan tüm ürünleri taşıyoruz.

Almanya’ya gün içerisinde gönderilen kargolarınız karşı ödemeli ve takip olarak gönderebilirsiniz. Ödemeyi alıcıdan tahsil ettiğimiz gibi kargolarınızın tüm hareketlerini sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz. Ayrıca kargolarınız hava yolu kullanılarak en hızlı, güvenli yollar ile gönderilmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Almanya ve Türkiye arasında döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir