Portekiz Yurtdışı Kargo

Portekiz Yurtdışı Kargo

Portekiz, Avrupa’nın güneybatısında yer alan atlas okyanusu ile çevrili ülkedir. Bir çok etnik kökenden insanın yaşadığı İspanya Avrupa birliğinin bir parçasıdır. 1986 yılında avrupa birliğine katıldıktan sonra ekonomik olarak büyük atılımlar yaşadı. Ekonomik ferahın gelmesi ile Portekiz’de ulaşım için yapılan yollar, hava alanları ve deniz yolu büyük katkı sağladı. Yolların, teknolojinin ve yazılım teknolojisini gelişmesiyle artık uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığı da büyüdü.

Büyüyen bu sektörde öncü firmalardan biri olan Fast express uluslararası alanda başta Portekiz olmak üzere dünyanın 220’den fazla ülkesine taşıma hizmeti sunuyoruz. Dünyanın tüm ülkelerine kargo gönderimini müşterimizin talebine göre uçak (hava) veya kara, deniz yolu gibi yolları kullanarak uygun fiyatlı, alternatif, güvenli ve kaliteli bir yurtdışı kargo hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız IPS (Uluslararası Posta Sistemleri) programı sayesinde kolilerinizin takibi elektronik bilgi alışverişi ile kolaylıkla yapılmaktadır.

Fast express gerçek zamanlı yurtdışı kargo takibi, gönderi detayları, kargo fiyatı, hesaplaması, kargo desi hacim hesaplama, adrese teslim, karşı ödeme gibi yurtdışı tüm kargo hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

Portekiz Yurtdışı Kargo Fiyatları

Deniz aşırı Portekiz gibi ülkelere yurtdışı kargo gönderimi yaparken çözüm odaklı çalışıyoruz. Kargo paketinizi ister gümrükten alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar ulaştırabiliriz. Tüm sunduğumuz bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. E-ticaret, ithalat yada ihracat ürünlerinizi Portekiz ve Türkiye arasında taşımak isteyenler için firmamız tüm olanakları firmalara sunmaktadır.

En uygun fiyatları desi hacim hesabı yapıldıktan sonra gönderen firmamız işini şansa bırakmadan bir adım öteye taşıyoruz. Firma olarak Türkiye’den Portekiz’e her türlü yükleri aynı gün içerisinde çok hızlı bir şekilde transferini yapabilmekteyiz. Sektörün en hızlı firması olarak bedelli yada bedelsiz her türlü kargonuzu taşımaktayız. IATA kurallarına uygun olarak teslimat yapan yurtdışı kargo firmamız kargonuzu ister adrese teslim isterseniz de hava alanından teslim alabilirsiniz. Firma olarak Portekize göndereceğiniz kargolarınız için firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan yeni ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 ilinden Portekiz’in Porto, Braga, Coimbra, Faro, Funchal, Evora, Peniche, Setubal, Bragança ve Leira gibi şehirlerine yurtdışı kargolarınızı gönderiyoruz. Portekize yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Portekiz’e döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir