Yurtdışı Kargo ile İnşaat Malzemeleri Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile İnşaat Malzemeleri Gönderimi

Yurtdışı kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren büyük ölçekli ve küçük ölçekli firmalar dünyanın son yıllarda yaşadığı sıkıntılara rağmen uluslararası alanda kargo taşımacılığına devam etmektedir. Özellikle inşaat malzemeleri sektöründe de bazen sorunlar çıkabilmektedir. Ancak firmamız Fast express uluslararası alanda inşaat malzemeleri taşınması konusunda müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır.

İnşaat malzemeleri kaba inşaat ve ince inşaat malzemeleri olarak ayrılmaktadır. Çok geniş bir sektör olan inşaat malzemelerini dünyanın her noktasına gönderiyoruz. Yurtdışına gönderebileceğiniz inşaat malzemeleri; Kalıp, iskele, platform, çelik kapı, korkuluklar, iş güvenliği malzemeleri, çelik profiller, levhalar, ısı yalıtım sistemleri, yapı kimyasalları, ahşap malzemeler, cam malzemeler, dışı cephe, çatı, bahçe, pvc malzemeler olmak üzere aklınıza gelen hemen her inşaat malzemesini gönderiyoruz.

Yurtdışına ve Yurtdışından İnşaat Malzemeleri Gönderim Süreleri

Türkiye’den ve dünyanın bir ucundan ülkemize kargo taşımacılığı yapan firmamız avrupaya 1-2 gün gibi süreler de kargoları göndermektedir. Amerika, Asya ve Afrika gibi diğer dünya ülkelerinde firmamız 2-3 zaman sürecinde kargoları göndermektedir. Genellikle hava yolunu tercih eden firmamız kaba ve ince inşaat malzemelerini dünyanın bir ucunda taşımaktadır.

En Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. En uygun fiyatlı olarak yurtdışı kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Paket hazırlanırken içinde bulunan malzemelerin hasar görmemesi de dikkate alınmalıdır. Yurtdışına göndereceğiniz kargonuzun desi değeri, sayısı ve gideceği ülke neresi olursa olsun gönderiyoruz. Sadece gideceği ülke, desi değeri ve ürün sayısı gönderim ücretini belirler. Sizlerde en uygun fiyatlarla yurtdışına kargo göndermek için çok çalışmaktadır.

Büyük ve küçük firmalar olmak üzere bireysel olarak ta yurtdışına inşaat malzemesi gönderimi yapabilirsiniz. Bu alanda en iyi hizmetler sunan firmamız inşaat’ta ve inşaat da dair yakın sektörlerdeki tüm malzemelerinizi yurtdışına taşıyoruz. Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilebilir. Alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ayrıca uygun fiyatlı kargolarınızı online işlemlerimizi kullanarak ta yapabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası alanda inşaat malzemeleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm kargo hizmetlerini en iyi şekilde sunuyoruz. Yurtdışı taşımacılıkta kargo, takibi, kargo fiyatları, müşteri memnuniyeti, gümrük işlemleri, kargo süreçleri konusunda profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir