Fast Express Yurtdışı Kargo Takip 2021

Fast Express Yurtdışı Kargo Takip 2021

Fast express, şahıslar, küçük büyük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar için Türkiye’den dünyanın her noktasına kargo gönderimi yapabilmektedir. İthalat ve ihracat mallınızın yanı sıra evrak, döküman, belge, numune dosyalarınızı, hediyelik eşya, kişisel eşyalarınız da yurtdışı kargo ile en iyi en hızlı bir şekilde gönderiyoruz. 81 ilin neresinde olursanız olun istediğiniz adresten kapınızdan kargolarınızı gelip alıyoruz. Kapınızdan alınan kargolarınız yurtdışına çıkmak üzere işlemlerini hallettikten sonra gönderiyoruz. Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır.

Yurtdışına gönderilecek olan kargolarınız için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 1-2 işgünü ile servise göre 5-6 iş günü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka firmamıza vermelidir.

Fast express Yurtdışı Kargo Takip Hizmetleri

Firma olarak yurtdışına gönderdiğimiz kargoları adresine teslime edilene kadar takibini yapıyoruz. Firma olarak sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takip numarası ile kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Dünyanın 220 ülkesine gönderim yapan firmamız sistemi üzerinden kargolarınızın tüm hareketlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yurtdışı kargo takibi haricinde bir yurtdışı kargo firmasında bulunan hizmetlerin daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Yurtdışı kargo takibinde sizlerden herhangi bir ücret almıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra yurtdışı kurye servislerimizde ön plana çıkmaktadır.

Normal kurye servisimiz ile yurtdışına gönderileriniz hızlı bir şekilde alıcınıza ulaştırıyoruz. Normal kurye servisimiz express teslimatlar yaparak, gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatını yapmaktadır. Gönderileriniz gümrük işlemleri sonrasında hızlıca gümrükte kurye aracımıza yüklenir ve direkt olarak alıcınızın adresine gönderilir. Bu hizmetimizden yararlanmak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Ekonomik kurye servisimiz ile yurtdışı kargonuzun zaman önceliği olmaması durumunda ekonomik ve pratik bir şekilde gönderilerinizi istediğiniz adrese gönderiyoruz. Taşımacılık ilkelerine bağlı olarak hizmet verdiğimiz ekonomik kurye servisi ile en uygun fiyatları alabilirsiniz. İthalat Kurye servisimiz ile yurtdışından evrak paket toplama taleplerinize cevap veriyoruz. Bir tık kadar kolay olan bu hizmetin yanı şıra göndericinize adres, kontak ve paket bilgilerini bize iletmeniz yeterlidir.

Yurtdışı kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste olunmaması gibi durumlarda mutlaka kargo firmasına bilgi verilmelidir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo takip hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir