Bulgaristan Yurtdışı Kargo

Bulgaristan Yurtdışı Kargo

Avrupa ülkesi olan ve Türkiye ile kara sınırı bulunan Bulgaristan AB üyesi ülkedir. 90’lı yıllardan sonra ekonomik olarak gelişmesi ile birlikte gelirlerde artmaktadır. 2007 ile AB üyeliğine geçen Bulgaristan tam bir sıçrama yaptı. Binlerce Türk’ün yaşadığı ülke Türkiye ile önemli ticareti bulunmaktadır. Bulgaristan ekonomisi, serbest piyasa şartlarına göre işleyen, dışa açık, özel sektörü orta düzeyde gelişmiş bir ekonomidir. Dünya Bankası, Bulgaristan ekonomisini üst orta gelirli ekonomilerdendir.

Bulgaristan Türkiye arasından taşımacılık yapan onlarca firma bulunmaktadır. Sistem içerisinde kendine yer bulunan firmalar dan biri de Fast express’dir. Firmamız fast express Bulgaristan başta olmak üzere dünyanın her noktasına taşıma hizmeti sunmaktadır. Bulgaristan ve Türkiye arasında firmamız Fast express hava yolu, kara yolu ve tren taşımacılık hizmeti  sunmaktadır. Türkiye ile sınır olsa da Türkiye’den yurtdışına gidecek ürünler için hava yolu kullanılabilmektedir. Hava yolculuğu haricinde kara ve demiryolu taşımacılığını kullanmaktayız.

Türkiye ve Bulgaristan karayolu ağlarının çok geniş olması ve son zamanlarda bütün dünyada transit yolların sayısına bağlı olarak en yaygın kullanılan taşımacılık türüdür. Oldukça esnek olan bu taşımacılık türünde yükleme ve boşaltmaların kolaylıkla yapılabilmesi, tarifeli yüklenimlerin sıkça yapılabilmesi, kapıdan kapıya hizmet verilebilmesi, kısa sevk süreleri ve kitle halinde taşımacılığa çok uygun olmaması bu türün başlıca özellikleridir. Buna karşılık kullanılan araçların akaryakıt, bakım ve yol giderleriyle uluslararası taşımacılıkta var olan gümrük tarifeleri kara yolu taşımacılığının yüksek maliyette yapılmasına neden olmaktadır. Türkiye’de işlemleri yapan firma yurtdışına kara yolunu kullanarak taşıma hizmeti vermekteyiz.

Fast express demiryolu taşımacılığı ile ağır ve hacimli yükler için çok yüksek maliyetlere katlanılmadan yapılabilecek bir taşımacılık türüdür. Demiryolları üzerindeki merkezlerin sayısına bağlı olarak verilen hizmetin sınırlı olduğu söylenebilir. Bu taşımacılık türünde kullanılan araçların hızlı kapasiteleri, verilen taşıma hizmetlerinin taşıma hızı ile paralellik göstermektedir.

Havayolu ise isteyen müşterilerimize sunduğumuz hizmettir. Hızlı ve güvenli olsa da diğer yollara göre maliyetli olabilir. Ancak kargonuzun ağırlığı ve boyutu düşürerek maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz. Alanın da en iyi hizmetleri sunan firmamız küçük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla istenilen ülkeden dünyanın her noktasına kargo gönderimi yapabilmektedir. İthalat ve ihracat mallınızın yanı sıra evrak, döküman, belge, numune dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderiminizi en iyi en hızlı bir şekilde ile yapabilirsiniz.

Bulgaristan Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fiyat konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız hacim desi değerini baz alarak gönderim yapmaktadır. Toplu gönderileriniz için de sizlere özel indirimli fiyatlar sunuyoruz. Bölgeniz de ekonomik kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma bulunabilir. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer eden bulunduğu gibi 1 gün gibi çok kısa sürelerde gönderim yapanlarda bulunmaktadır. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Bulgaristan’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir