İrana Evrak Gönderimi

İrana Evrak Gönderimi

Türkiye ile İran iki büyük ülke yıllardır ticari ilişkileri büyüyen ve büyümeye devam eden ülkedir. Türkiye ile büyük bir kara sınır olan iran’a kargo göndermek kara ve hava yolu ile yapılmaktadır. Tarihi binlerce yıl öncesine dayanan iran tarih boyunca ticaretin ana merkezlerinde olmuştur. Günümüzde ambargolara karşı direnen iran’a evrak, doküman ve belge göndermek günümüzde kolay hale geldi.

İran’a zarf Gönderimi

İran’a kargo ile zarf göndermek isteyen şahıs ve firmalar hızlı ve normal kargo servislerimizden yararlanıp kargolarını gönderebilirler. İran’da bulunan onlarca hava alanına kargo gönderimi yapmaktayız. İran’a gönderilen zarf ve mektup gibi belgelerinizi ister hava alanından teslimatını yapabilir isterseniz de kuryelerimiz ile teslimatını yapabiliriz. Ekonomik ve normal kuryelerimiz ile her türlü zarfınız iran’da milyonlarca adrese teslimatı yapmaktadır.

En Ucuz Evrak Gönderimi

Fast express Türkiye ille kara sınır olan İran’a kara ve hava yolu ile kargo transferi yapmaktadır. Özellikle hafif olan evraklar konusunda hızlı ve güvenli bir yol olan hava yolunu tercih etmektedir. Uçak kargo ile gönderilen kargolarınız İranın; İsfahan, Kerman, Kish Island, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Tahran, Abadan, Zabol, Ardabil, Sabzevar, Ahvaz, Yezd, Bandar, Lengeh, Bojnord, Bandar Abbas, Bushehr, Bam, Shahr E Kord, Gorgan, Gheshm, Hamadan, İran Şahr, Ilam, Hürremabad, Hoy, Kermanshah, Lamerd, Lar, Bandar-e, Mahshahr, Nowshahr, Urmiye, Raşt, Ramsar, Senendec, Sari, Sirjan, Tabas, Birjand, Yasuj, Zahedan, Şah, Bahar, Asaluye, İran Körfezi Uluslararası havaalanı, Dezful, Jiroft, Rafsanjan, Arak, Gachsaran, Zanjan, Shahrud hava alanlarına kısa sürelerde gönderilmektedir.

Hızlı Kurye ile Dosya Gönderimi

Uçak kargo ile yukarıda belirttiğimiz iran’ın tüm hava alanlarına kargo gönderimi yaptıktan sonra normal ve ekonomik kurye servislerimiz ile kapınıza kadar teslimatı yapmaktayız. Normal kurye servisimiz kargolarınız hızlı bir şekilde alıcınıza gönderiyoruz. Normal kurye servisimiz aynı zaman da hızlı gönderim anlamına gelmektedir.

Ekonomik kurye servisimiz ise herhangi bir zaman önceliği olmayan gönderilerinizde ekonomik ve pratik bir şekilde gönderilerinizi yapmaktayız. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız takip olarak kargolarınızı kuryelerimiz aracılığı ile göndermektedir.

İran Kargo Takip

İran’a kargo gönderdiğinizde kargolarınızın nerede ve ne zaman ulaşacağının bilgisini almanız adına firmamız sizlere kargo takip numarası vermektedir. Kargo takip numarası ile kargolarınızın her hareketiniz kolaylıkla takip edebilirsiniz. İran kargo konusunda firmamız  şahıs ve kurumsal firmalara profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir