İsviçre Yurtdışı Kargo

İsviçre Yurtdışı Kargo

İsviçre Batı, Orta ve Güney Avrupa’nın kesişme noktasında bulunan bir ülkedir. İsviçre, denize kıyısı olmayan, Alpler, İsviçre Platosu ve Jura Dağları arasında bölünen, 41.285 km² yüzölçümüne sahiptir. İsviçre günümüzde dünyanın en zengin ülkelerinden biri olarak hem öğrenim görmek hem de mezuniyetten sonra kariyer yapmak isteyen uluslararası öğrencilerin en popüler eğitim yerlerinden biridir. Dünyanı nen zengin ülkelerinden olan isviçre halkının yetişkin nüfusu oldukça yüksek mal varlıklarına, topraklara sahiptir ve erken yaşta yüksek tazminatla emekli olurlar. Özellikle Cenevre ve Zürih kentleri yaşam kalitesi bakımından dünya sıralamasına girmektedir. İsviçre ithalat ve ihracat üzerinde de oldukça gelişmiş bir ağı bulunmaktadır.

Yurtdışı kargo paketinin değerli veya kırılgan bir eşyanın İsviçre’deki bir varış noktasına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlanması gerektiğinde firmamız devreye girmektedir. Yurtdışı kargo teslimatında risk almayın paketinizi nereye gönderdiğiniz önemli değil, mükemmel durumda ve zamanında gideceğini bildiğiniz firmamız ile çalışarak en iyi hizmetleri alabilirsiniz. İsviçre’ye en hızlı veya en ucuz nakliyeyi arıyorsanız, yurtdışı kargo hizmetimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun olan yurtdışı kargo hizmetini seçerek gönderim yapıyoruz.

İsviçre’ye Neler Gönderilir?

İsviçre’ye İthalat ve ihracat ürünleriniz, Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık, gıda ürünleri, fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir. Uluslararası alanda gönderim yapan firmamız Avrupa özellikle isviçre’ye bu ve bunlar gibi ürünlerin gönderimini sağlamaktadır.

İsviçre Yurtdışı Kargo Gönderim Süresi

Yurtdışı kargo gönderiminde siparişlerin alınması ile ürünlerin teslim edilmesi arasındaki süreçlerde meydana gelen gecikmeleri azaltmak için firmamız çok yoğun şekilde çalışmaktadır. İsviçre’deki tedarik zinciri şirketleri ile yaptığımız antlaşmalar ile hemen her noktaya en hızlı şekilde gönderim sağlamaktayız. Avrupa’ya 1-2 günde gönderilerinizi ulaştırıyoruz.

İsviçre Yurtdışı Kargo Fiyatları

Avrupa yurtdışı kargo fiyatlarında en uygun fiyatları sunan firmamız tek ve toplu gönderileriniz için sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Yurtdışı kargo gönderilerinde hesaplarımız desi hacim değerleri alınarak yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir