Yurtdışına Kargo En Ucuz Kozmetik Gönderimi

Yurtdışına Kargo En Ucuz Kozmetik Gönderimi

Kozmetik ürünleri insanların kadın ve erkek vazgeçilmez kullandığı ürünlerden dir. Kozmetik ürünleri ithalat ve ihracat yöntemi ve e-ticaret yöntemleri ile insanlara ulaşmaktadır. İnternette aktif olarak kozmetik ürün satışı gerçekleştirecek olan kişiler belli başlı kurallara riayet ederse piyasada tutunabilir ve yavaş yavaş da olsa ilerleyerek belli bir noktaya gelebilir. E-ticaret’te yavaş ta olsa ilerleyip sonrasında daha büyük sayılarda uluslararası alanda kozmetik ürünleri satabilirsiniz. İster bireysel olarak satış yapın isterseniz de firma olarak satış yapın bu ürünlerin taşınması dikkat isteyen bir iştir.

Kozmetik ürünlerin uluslararası alanda taşınmasını güvenle sağlayan çok fazla firma yoktur. Çoğu firma biz de güvenle taşıyoruz diyebilir ancak kargo paketleriniz ve ürünleriniz alıcınıza hasar gördükten sonra ulaşmasında hiçbir kıymet yoktur. Bu alanda güvenli yurtdışı kargo taşıma hizmeti veren firmamız fast express müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Fast express olarak yasal olarak herhangi bir sorun çıkartmayan yada özel izin alınmış tüm kozmetik ürünleri yurtdışına taşınmasını hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Yurtdışına Hangi Kozmetik Ürünleri Taşınabilir?

Yurtdışına, Saç, Sakal serumları, Kirpik serumları, Organik ruj, Geçici saç boyası, Hızlı oje çıkarıcı, Yüz pudraları, tüm makyaj malzemeleri, şampuanlar, sabunlar, spreyler, parfümler, kremler, ilaçlar, cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, medikal temizlik ürünleri, deodorantlar gibi tüm kozmetik ürünleri gönderiyoruz.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo taşıma hizmeti konusunda piyasada en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Dünya çapında uçak kargo taşımacılığı yapan firmamız ihtiyaçlarınıza göre en düşük maliyetlerde sizlere hizmet vermektedir. Hava alanında gümrükten sorunsuz bir şekilde geçen kargolarınız ister hava alanından isterseniz de alıcınızı adresine teslim edilir. Üstün teknolojimiz, gelişmiş yazılımız ve son teknoloji araçlarımız ile dünyanın her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır. Kargonuz alıcınıza ulaşana kadar takip edilmektedir. İsterseniz de firmamız tarafından verilen takip numarası ile kargonuzun her hareketini kolayca takip edebilirsiniz. Yurtdışına taşınacak kozmetik ürünleriniz ister bir tane olsun ister sayısız şekilde olsun tekli ve toplu tüm gönderileriniz için en uygun fiyatları sunmaktayız.

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Kozmetik ürünleri yurtdışı kargo hizmeti ile taşınmasında havayolu tercih edildiği için IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti veriyoruz. Müşterilerinizin talepleri doğrultusunda bedelli yada bedelsiz olarak taşıma hizmeti vermekteyiz. Hızlı ve pratik çözümler sunan firmamız kargolarınızı adrese teslim edene kadar takip etmektedir. Ayrıca sizlere takip numarası vererek istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Müşteri ayrımı yapmadan profesyonel hizmet almak isteyen herkes bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kozmetik ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir