E-Ticaret Yurtdışı Kargo

E-Ticaret Yurtdışı Kargo

Son yıllarda E-ticaretin gelişmesiyle taşıma hizmetleri genellikle yurtdışı kargo hizmeti ile yapılmaktadır. Yurtdışı kargo ile girişimci ve imalatçı firmalar ürünlerini yurtdışında belirtilen ve istenilen adrese, firmaya ya da devletin kurumlarına teslim edilebilir.

Küreselleşene dünyada e-ticaret alanına taşıma hizmetini karşılamak adına Türkiye’de ve dünyada bir yüzlerce firma bulunmaktadır. E-ticaret kargolarını dünyanın bir noktasından diğer bir noktasına kolaylıkla göndermektedir. Küçük yada büyük firmalar olmak üzere bireysel olarak kargo göndermek isteyen her şahsın kargoları gönderilmektedir.

Türkiye’den Yurtdışına E-Ticaret

Ülkemizden yurtdışına son yıllarda yurtdışı kargo gönderimi çok hızlı arttı ve artmaya devam etmektedir. Türkiye’de yüzlerce firmanın milyonlarca ürünü yurtdışında istenilen hava alanına yada adrese kolaylıkla teslimatı yapılabilmektedir. Ülkemizden Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Antartika ve Avustralya kıtalarına kargo gönderimi ile paket, ürün, evrak gibi her türlü malzeme gönderilmektedir.

Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızın hacim desi hesaplaması yapılabilmesi şimdi vereceğimizi bilgilere göre  kargonun fiyatı belirlenmektedir. Paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

En ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına göndereceğiniz e-ticaret ürünleriniz desi değeri haricinde gideceği adrese göre de fiyat belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar neticesinde kargonuz kapınızdan yada firmanızdan alınarak gerekli işlemler yapılır ve yurtdışında belirtilen adrese gönderilir. Fast express yurtdışına e-ticaret yolu ile tekstil, plastik, gıda, metal, kırtasiye, teknolojik ürünler, yedek parçalar, evrak, doküman gibi her türlü özel eşyalar gönderilmektedir.

Türkiye e-ticaret konusunda ilişkileri çok güçlü bir ülkedir. Türkiye’ye günlük olarak paket ve evrak gönderimi sayısız şekilde yapılmaktadır. Uçak kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’yeden dünyaya yurtdışı kargo gönderimi yapmaktayız. Hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapan Fast Express e-ticaret kargolarınızı uluslararası kurallara göre taşımaktadır.

Yurtdışı Kargo Takibi

E-ticaret’te en önemli hususlardan birisi de kargo takibi dir. Kargo takibi ile kargonuzun nerede ve ne zaman gideceğiniz takip edebilirsiniz. Firma olarak sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargo takibi konusunda en iyi sisteme sahip firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Fast express uluslararası e-ticaret hizmetlerinde firmalara ve vatandaşlara uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir