Yurtdışına Ucuz Yollu Kargo Göndermek

Yurtdışındaki ülkelere veya yurtdışındaki ülkelerden kendi ülkenize kargo gönderme ihtiyacı olduğunuzda, ülkeler arası mal/ürün/evrak/eşya göndermek zahmetli ve pahalı gibi gelse de Yurtdışına Kargo Göndermenin En Ucuz Yolu ve en zahmetsiz yolu Fast Express Kargo’dan geçmektedir. Her zaman en hızlı teslim ve en uygun fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda paketleme, depolama, kolileme veya ambalajlama gibi konuları da sizin adınıza yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde hedefleyip profesyonel bir şekilde sonuçlandırmaktayız.

Kurumsal işletmeler başta olmak üzere, bireysel gönderileriniz de yurtdışına kargo edilebilmektedir. Yurtdışına kargo gönderirken, göndermek istediğiniz gönderinin taşınma ve depolama esnasında zarar görmesi, gönderim süresinin standart gönderim sürelerinden daha uzun sürmesi, taşınma veya depolama esnasında kaybolması gibi kaygılarınız ortaya çıkar. Bu kaygılar yurtdışına gönderdiğiniz ürün yada eşyanın alıcıya teslim edilmesine kadar geçen sürenin size stres ve sıkıntı vermesine neden olur. Sizi bu stresli süreçlerden de kurtararak, gönderinizi kapıdan teslim aldığımız andan itibaren, yurtdışına göndermek istediğiniz ülkenin şehrine ve alıcısına teslim edilene kadar sağlıklı takip imkanları ile planlamasını yapıp gönderinizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargonun en güvenli en hızlı ve en ucuz yolu olarak hizmetimizi vermekteyiz. Fast Exprss Kargo ayrıcalıklarından hemen yararlanmak için, en ucuz yurtdışına kargo fiyatlandırmalarımız ve kampanyalarımızla gerekli tüm işlemleri yaparak uygun maliyetlerle işletmenize kazan sağlayabilirsiniz.

Yurtdışına Kargo Göndermenin En Ucuz Yolu nedir?

İşletmeler için normalde yurtdışı kargo gönderim maliyetleri yurt içine oranla çok pahalıdır. Bu nedenle Yurtdışına Kargo göndermenin en ucuz yolu nedir gibi soruları araştırıp yurtdışı kargo gönderimlerinin maliyetlerini minimuma çekmenin yollarını araştırırlar. Bu sorunun cevabını ve gönderim maliyetleri hakkında gerekli olan tüm bilgileri internet sitemizdeki iletişim bölümünden müşteri danışmanlarımız ile kontak haline geçerek edinebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizden de hesaplama modülünü kullanarak (gönderi bilgilerini, alıcı ülkesi, gönderen ülkesini seçerek ve kargonuzun desi, ağırlık ebat bilgilerini girdikten sonra) en ucuz kargo hizmetinden faydalanmış olursunuz. Böylelikle yurtdışına gönderi maliyetleriniz minimuma düşerek, en ucuz en hızlı ve aynı zamanda kaliteli profesyonel hizmeti sağlamış olacaksınız. Detaylı bilgi sahibi olmak için internet sitemize göz atabilirsiniz.

Yurtdışına en güvenli ve en hızlı bir şekilde kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçeneği ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır. Yurtdışına en düşük maliyetli kargo göndermeden önce kargo ile ilgili bilgiler internet sayfasındaki forma girilir ve bu veriler değerlendirilerek kargo ücreti hesaplanır. Buna göre kendi ülkenizden yurtdışında bir ülkeye göndermek istediğiniz yada yurtdışında bir ülkeden kendi ülkenize getirtmek istediğiniz kargo işlemleri yine internet üzerinden yapılacak olan ödeme ile başlatılır. İnternet üzerinden hizmet veren Fast Express International Cargo, kargoların hem bulunduğunuz bölgede yurt içinde toplanması, hem de yurt dışına gönderilmesi ile ilgili olarak, size özel en uygun fiyatları vererek ve kampanyalar oluşturarak müşterilerine en ucuz yurtdışı kargo gönderimleri sağlar. Bu şekilde yurtdışına göndermek ve yurtdışından getirtmek istediğiniz kargoların gönderim maliyeti yurtdışına kargo göndermek isteyen şahıs veya firmalara nazaran oldukça düşük olur. Fast Express Kargo aynı zamanda alıcına teslim edilmesi gereken kargonuzunn internet üzerinden güncel bir şekilde takip edilmesine olanak sağlayan yurtdışı kargo takip sistemini kullanmaktadır. Yurtdışı kargo gönderimi yapılmadan önce yada yurtdışından kendi ülkenize kargo gönderimi yapmadan önce mutlaka alıcı yada gönderici olan yurtdışı firmanın veya şahsın adresi ve iletişim bilgileri hakkında tam bilgi sahibi olunmalıdır. Yurtdışı gönderi olarak taşınılması istenen ürünün / malın / evrağın yada eşyanızın Uluslararası Taşıma kurallarına ve taşıma standartlarına uygun olup olmadığı mutlaka internet sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından müşteri ilişkileri departmanlarımızla görüşme sağlayarak öğrenmeniz gereklidir. Aksi takdirde uygun fiyatlarla kargo göndermek istenirken yapılan ödeme ve gönderilen /getirtilen yurtdışı kargo ile ilgili istenmeyen durumlar yaşanabilir. Yurtdışına en kolay bir şekilde kargo göndermek için hemen bizlerle iletişim kurabilir, en uygun fiyatlarımızla hızlı ve güvenilir yurtdışı kargo gönderimi hizmetlerimizden faydalanabilişiniz. Fast Express Kargo, işletmeniz için her zaman hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

 

 

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir