Amerika Yurtdışı Kargo

Amerika Yurtdışı Kargo

Yurtdışı kargo hizmeti tarih boyunca şekillenerek günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargolar 1-2 günlere kadar düşmüştür. Günümüzde rekabetin artması ile birlikte vatandaşların ve firmaların özellikle iş dünyası bu yönde çok ağırlık vererek kargo taşımacılığının önemini arttırmıştır. Türkiye’nin 81 ilinden yurtdışı kargolar dünyanın her noktasına kolaylıkla gönderilmektedir. Dünyanın her noktasından ülkemizin her iline kargo teslimatı yapılmaktadır.

Tek tıkla göndereceğiniz kargolarınız hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlarla yurtdışında istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Dünya ekonomisinin büyümesi ile taşımacılık sektörü de farklı bir boyut kazanmıştır. Günümüzde taşımacılık sektöründe hızlı ve güvenli kargo göndermenin yolu hava yolu yani uçak kargodur. Yurtdışı kargolarınızın hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılması hem müşteri memnuniyeti hem de rekabet açısından çok önemlidir. Diğer taşıma sektörlerine göre biraz fiyat farkı olsa da en garanti ve en hızlı kargo gönderim yoludur. Uçaklarla kargo gönderimi Avrupa 1 gün, Amerika ve asya ülkelerine 2-3 gün sürelere kadar çıkmaktadır.

Uçak ile Amerika’ya Kargo Gönderimi

Amerika’da istediğiniz her eyalete kolaylıkla hızlı kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. E ticaretin gelişmesiyle insanlar ve firmalar kargolarını artık uçaklara yükleyip göndermektedir. Dev kargo uçakları çok büyük oldukları için kargonun taşınmasında sıkıntı yaşamazsınız.  Yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak dünyanın her yerine istediğiniz koli, paket, ürün, evrak, doküman, sözleşme, karne ve özel eşyalarınızı göndermekteyiz. Hızlı ve ekonomik çözümlerimiz sayesinde yurtdışına evrak, dosya, gıda ürünleri, teknolojik, tekstil, metal, plastik, cam, yedek parça, beyaz eşya, kırtasiye ve özel eşyalarınız olmak üzere her sektörden firmaların her ürünü yurtdışında hava alanından alabilir yada kuryelerimiz ile istediğiniz adrese ulaştırabiliyoruz.

Amerika Kargo Takip

Yurtdışı kargo hizmetinde sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 online sistemimiz ile takip edebilirsiniz. Uçak kargonun etkili performansı ile kargolarınız Amerika da istediğiniz eyalet çok hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Gelişmiş kargo takip sistemimiz sizlere kargonuzun nerede ve ne zaman ulaşacağı gibi bilgileri vermektedir.

Amerika’ya kargo taşınması sırasında bir sorun çıkmaması için çok çalışmakta ve kargolarınızın eksiksiz, hasarsız ve verilen sürelerde gönderimi sağlanmaktadır. Amerika’ya gönderdiğiniz ve amerika’dan ülkemize gönderdiğiniz kargolarınız gümrüklerde güvenlik kontrolünden sorun yaşamadan geçmektedir. Yasal olarak taşınması gereken her kargoyu taşıyan firmamız kargolarınızı istediğiniz adrese teslim etmektedir.

Amerika’da Hangi Eyaletlere Yurtdışı Kargo Yapılır?

Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana ,Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Rhode Island, South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginia, Washington, West Virginia, Wisconsin, Wyoming olmak üzere Amerika da her eyalete ve şehirler olmak üzere milyonlarca adrese teslim yapabilmekteyiz.

Müşteri ve sektör ayrımı yapmayan Fast Express yurtdışı gönderileri hızlı, güvenli ve uygun fiyatlara gönderilmektedir. Fast express uluslararası evrak, doküman, zarf, paket, kişisel eşyalar olmak üzere her türlü kargo için müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir