Amazon FBA Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderimi

Amazon FBA Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderimi

Amazon FBA ile ürünlerinizi yurtdışında istediğiniz müşteriye satabilirsiniz. Amazon hesabı açarak imalatını yaptığınız ya da toplu olarak satın aldığınız ürünlerin satışını yaparak ürünlerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Bu arada Amazon’da satış yapan 2 milyondan fazla insan bulunmaktadır.

Amazon hesabı ile ister toptan satın aldığınız, ister kendiniz ürettiğiniz, isterse imalatını yapmadığınız ürünler olsun hepsini Amazon’da listeleyip satabilirsiniz. Amazon da satış yaptığınız müşterilerinize hızlı bir kargo gönderimi yapmak istediğinizde kargolarınızın en hızlı şekilde gönderimini yapabilirsiniz. Ancak bunu yapabilmek için ürünlerinizi Amazon depolarına göndermelisiniz. Amazon sizler için kargolarınızı müşterilerinizin adresine kadar ulaştırmaktadır.

Yurtdışı Amazon Depo Kargo Fiyatları

Amazon’a ürünlerinizi göndermek istediğiniz devreye tam burada Fast express girmektedir. Fast express uluslararası alanda bulunan tüm amazon depolarına kargolarınızın gönderimini ekonomik, hızlı ve sorunsuz şekilde göndermektedir. Fast express mükemmel 7/24 müşteri hizmetleri, müşterilere kargo gönderme fiyatları ve dünyadaki en büyük ve en gelişmiş kargo gönderim sistemlerine sahiptir. Daha yüksek satışlar, paketleme ve nakliye için daha fazla zaman harcanması veya bunu halletmesi karşınıza çıkan fast express tüm işlerinize çözüm sunmaktadır.

Yurtdışı Kargolarınız mutlaka firmamız sorumluluğu altındadır. İlgili yasa ve yönetmeliklere göre kargonuzu Amazon depolarına teslim edene kadar güvenliğini alır ve zamanında teslimatını gerçekleştirir. Uluslararası hızlı taşımacılık konusunda kaliteli hizmet veren firmamız globalleşen dünya ile birlikte dünyanın her yerine nüfus etmektedir. Uçak kargo ile artık çok kolay olan kargo taşımacılığı ülkemizde üretilen tüm ürünler olsun tüm kişisel ürünleriniz amazon depolarına gönderilmektedir.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargomu Nasıl Gönderirim?

Geliştirdiğimiz yurtdışı kargo stratejilerimiz ile müşterilerimizi her türlü sorununa yardım olarak kargolarının vaad edilen sürelerde, hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Dünyanın her yerinde ilgili yasalara ve taşımacılık şartlarına uygun olarak taşıma hizmeti veren firmamız kargonuzun güvenli için de çok çalışmaktadır.

Yurtdışı kargo hizmetimiz ile amazon depolarına imalatını yaptığınız teknolojik ürünler, yedek parçalar, plastik, medikal, kırtasiye, ilaç, mobilya, ayakkabı, otomasyon, makine ve ekipmanlar, gıda, bozulabilir ürünler, evrak, doküman ve her türlü özel eşyalarınız gönderilmektedir. Yasal olarak taşınması gereken her türlü paketleriniz uygun fiyatlara gönderilmektedir. Ayrıca toplu olarak göndermek istediğinizde sizlere özel fiyatlar sunuyoruz.

Fast express olarak son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye dünya’ya yada tüm dünya ülkelerinden kargolarınız Türkiye’ye hızlı ve ucuz fiyatlarla kargolarınızı amazon depolarına gönderiyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda bulunan amazon depolarına ürünlerinizi taşıma konusunda mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel olarak en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir