İran Online Yurtdışı Kargo Gönderimi ve Takibi

İran Online Yurtdışı Kargo Gönderimi ve Takibi

Türkiye ve İran  ilişkilerinde son dönemde en fazla gelişme gösteren boyut ekonomidir. Ticaret hacminin artmasıyla birlikte yatırım alanları hem genişliyor hem çeşitleniyor. İki ülkenin ekonomik açıdan birbirine ihtiyacı var. Türkiye, İran’dan doğal gaz almak ve pazarında yer almak isterken İran Türkiye’ye doğal gaz satmak ve Avrupa pazarına Türkiye üzerinden ulaşmak niyetindedir. Ayrıca her iki ülke arasındaki devlet ve halk ilişkisi oldukça olumludur. Her iki ülke vatandaşları ve firmalar birbirleri ile ticaretlerini taşımacılık yolu ile yapmaktadır.

Yurtdışı kargo hizmeti son yıllarda o kadar çok arttı ki günümüzde artık kargo hizmetleri online olarak yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan yurtdışı kargo hizmetleri o kadar kolay hale geldi ki akıllı telefonlarla artık çok kolay kargo gönderisi oluşturulabiliyor. Özellikle Türkiye’ye yakın ülkelere online kargo gönderimi daha kolaydır. Yakınlığı ve kara sınırı olan ülkeler ile kargo gönderimi ve takibi oldukça basittir.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderimi

Türkiye’nin İran pazarındaki durumu Avrupa ülkelerine göre daha güçlü şekilde devam etmektedir. Türk nalının İran pazarındaki olumlu etkisi Türkiye ürünlerine rağbeti arttırmaktadır. İrana online kargo gönderilerinde fast express müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Piyasa koşullarını araştırdıktan sonra sizlere en uygun fiyatları sunan firmamız İran’a en uygun fiyatlı seferlerini düzenlemektedir. Özellikle karayolu taşımacılığı bu alanda en uygun fiyatlı kargo gönderim hizmetidir.

İran Online Kargo Takibi

İran kargo gönderileriniz için firmamız kargolarınızı kapınıza kadar gelip aldıktan sonra gerekli işlemleri başlatır. Gerekli işlemler başlatıldıktan sonra firmamız sizlere kargo takip numarası vermektedir. Size verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı her an her yerde kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

Türkiye İran Uçak Kargo

Türkiye’den iran’a kargolarınızı uçak yolu ile her an her zaman gönderebilirsiniz. Türkiye ile İran arasındaki havayolu taşımacılığı Tahran, Tebriz ve Şiraz arasında yoğun olarak yapılmaktadır. Uçak kargo ile kargolarınızı 1-2 günde İrana gönderebilirsiniz. Uçak kargo aynı zamanda çok daha güvenli bir kargo hizmetidir. Ülkemizden birçok firma havayolu taşımacılığı sektörünü kullanmaktadır. Bunlardan biri de fast express’dir.

İran Online Kargo Gönderimi

İrana ve İrandan Türkiye’ye online kargo göndermek için www.fast-express.com üzerinden yapabilirsiniz. Web sitemizde bulunan hızlı menüdeki Online kargo gönderisi oluştur bağlantısına tıklayıp yönergeleri izleyerek kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. Akıllı telefon, tablet ve PC üzerinden online kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. Online olarak oluşturduğunuz kargolar kapınızdan kuryelerimiz aracılığı alınır ve İran gümrüğüne kadar gönderilir. Burada isterseniz kargolarınızı iran’da başta tahran olmak üzere bir çok şehrine online kargo gönderisi oluşturabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı online kargo ile uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir