Yurtdışı Kargo Valiz Göndermek

Yurtdışı Kargo Valiz Göndermek

Uluslararası fazla bagajınızın ne kadar önemli olduğunun farkındasınızdır. Bu nedenle küçük veya büyük eşyalarınız olsun, fazla veya refakatsiz bagajınızın nakliyesinde elimizden geldiğince yardımcı olmak için buradayız. Siz kendi kolilerinizi veya valizlerinizi toplayın ve biz onları herhangi bir varış noktasına gönderelim valiz taşımacılığı, refakatsiz bagajınız için havayollarının sizden alacağı ücretten %70’e varan oranda tasarruf sağlayan uluslararası bir refakatsiz bagaj hizmeti sağlıyoruz. Uluslararası refakatsiz bagajınız için bagaj taşımacılığı kullanmak, refakatsiz bagajınızın sizinle aynı uçuşta seyahat etme rahatlığına sahip olmayabilir, size önemli bir maddi tasarruf sağlayacaktır. Ayrıca bizimle gönderilen herhangi bir uluslararası refakatsiz bagaj, hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlara gönderilmektedir.

Yurtdışına bir gezi düzenlemek, özellikle uzun süre uzakta olacağınız zaman stresli olabilir. Yanınıza almak istediğiniz çok fazla bagajınız varsa ancak aşırı havayolu fazla bagaj ücretleri çok cazip değilse, bagaj nakliyesi sizin için bir çözüm olabilir.

Uluslararası valizinizi yurtdışına kargo gönderirken bilmeniz gereken kısıtlamalar olsa da, yasal olarak gönderemediğimiz bazı eşyalar vardır. Bagaj Taşımacılığı lider bir uluslararası fazla bagaj şirketi haline geliyor, fazla bagajı ve valizi taşımak ve size teslim etmek konusunda profesyoneliz.

Neden Valiz Taşımacılığı

  • %70 oranında tasarruf
  • Tatil sezonunda ve diğer yoğun zamanlarda havaalanı check-in hatlarının zorluğu.
  • Yurtiçi havayollarında kontrol edilen bagajın (genellikle yükselen) maliyeti.
  • Bagajınızı taşıma sırasında kaybetme riski.
  • Uçağınız varış noktasına indikten sonra bagaj tesliminde valizlerinizi almak için geçen süre

Uluslararası gönderilerle ilgili harçlar ve vergiler nedeniyle, bagajı gerçekten uluslararası olarak göndermeniz gerekip gerekmediğini dikkatlice düşünün. Bagajınızı sınır ötesine göndermek isterseniz, kişisel eşyalarınızın hala vergiye tabi olabileceğini ve gönderebilecekleriniz konusunda kısıtlamalar olabileceğini unutmayın.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Ekonomik hizmetlerimizle gurur duyuyoruz ve valiz gönderim oranlarımızın rakipsiz olduğuna inanıyoruz. Tüm valiz nakliye tekliflerini her bir müşteriye göre uyarlıyoruz, yani yalnızca bagajınızın ortak bir nakliye konteynerinde kapladığı alan için ödeme yapacaksınız. Ayrıca gideceği mesafe gönderim hizmetine göre yurtdışı kargo fiyatlarımızı sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

1 Response

  1. Yagmur dedi ki:

    Merhaba

    Benim budapeştede kalan nir bavulum var ve ben onu ankaraya getirmek istiyorum sizin firmanızla bu mümkün mü ve fiyat ne kadar oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir