İnternetten Online Kargo Göndermek

İnternetten Online Kargo Göndermek

Gelişen teknoloji ile birlikte insanlar artık oturdukları yerden tek bir tıkla kargo gönderimi ve kargo alımı yapabilmektedir. Özellikle son yıllar da akıllı telefonların ve cihazların gelişmesi ile birlikte online olarak kargo göndermek ve almak çok basit bir hal aldı. İnternetten kargo göndermek isteyen bireysel ve kurumsal firmalar tekli ve toplu kargo gönderilerini online sistemler üzerinden yapabilmektedirler.

Online kargo gönderiminde istediğinizde tüm yurtdışı kargo gönderim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Online kargo gönderimlerinde Fast Express müşterilerine bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler Normal kurye servisi, Ekonomik Kurye Servisi, İthalat Kurye Servisi, Mikro İhracat Servisi, Havayolu İhracat Servisi, Parsiyel Karayolu Servis’lerdir.

İnternetten Yurtdışına Neler Gönderebilirim?

İnternet üzerinden yurtdışına yasak olmayan her ürün ve ürün gruplarını gönderiyoruz. Her sektörden binlerce ürünleri yurtdışına gönderen firmamız aynı zamanda özel eşyalarınız, evraklarınız, dosyalarınız ve hediyelik eşyalarınızı gönderiyoruz. Fast Express olarak online yani internet üzerinden gıda, teknoloji, plastik, tekstil, metal, yedek parça, elektrik, elektronik, kırtasiye, mobilya, ilaç, maske, tıbbi malzemeler olmak üzere her şeyi gönderiyoruz.

Yurtdışında 5 kıtada 220 den fazla ülkeye kargo gönderimi yapan firmamız uluslararası alanda ve gümrüklerdeki kurallara uygun hareket ederek gönderim sağlamaktadır. Hava yolunda IATA kurallarına uygun olarak kargo gönderimi yapıyoruz.

Online Kargo Takibi

Yurtdışına internet üzerinden başvurarak yaptığınız kargo gönderileriniz için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızı istediğiniz yerden istediğiniz an takip edebilirsiniz. Benzersiz bir kargo deneyimi sunan firmamız geliştirdiği sistemler ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

İnternetten Yurtdışına Kargo Fiyatları

İnternet üzerinden kargo göndermek istediğiniz de alacağınız fiyatlar kargonuzun desi değerine ve gideceği ülkeye göre değişebilmektedir. Fast Express Türkiye’den yurtdışında 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapmak isteyen bireysel ve kurumsal firmalar için en makul fiyatları sunmaktadır.

Kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun sizlere ne uygun fiyatları sunuyoruz. Yurtdışına gönderilen kargolarınızı isterseniz karşı ödemeli olarak ta gönderebilirsiniz. Ödemeleriniz karşı taraftan tahsil edilmektedir.

İnternet’ten Kurubuz Sevkiyatı

Fast Express online olarak yurtdışı kargo hizmeti ile gıda sevkinde, dondurulmuş ürünlerin bozulmadan hızlı express taşınması için kurubuz gönderimi yapmaktadır. Yurtdışı kurubuzlu paket gönderileri için yurtdışı express kurye ve Avrupa hızlı kargo teslimatınız için en iyi hizmetleri sunuyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize online olarak profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir