Uçak Kargo Fiyat Hesaplama

Uçak Kargo Fiyat Hesaplama

Uluslararası alanda her işletme için geçerli en iyi yurtdışı kargo hizmetleri zor olsa da, uluslararası nakliye stratejiniz için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli husus vardır. Önce dünyanın neresine gönderi yapacağınızı ve hangi ürünleri göndereceğinizi belirlemeniz gerekir. Daha sonra uygun bir yurtdışı kargo taşıma firması bulmalısınız. Bu noktada devreye giren firmamız Fast express gönderilerinizi kapınızdan alaran yurtdışında belirttiğiniz adreslere teslimatları yapmaktadır. Gönderilerinizi isterseniz hava alanlarından da alabilirsiniz.

Havayolu taşımacılığında kullanılan araçların oldukça hızlı olması dolayısıyla ulaştırmanın da en kısa sürede yapılmasını firma olarak sağlıyoruz. Bununla birlikte havayolu taşımacılığı, birim ağırlık basına taşımacılığın en yüksek maliyetlerle yapıldığı türdür. Ancak firmamız olabildiğince en uygun fiyatları sunabilmek için çok çalışmaktadır. Fiyatın diğer gönderim yollarına göre pahalı olması günümüzde yaşanan uluslararası rekabet ve bu türün gelişmesini ile hava yolu her zaman daha önemli hale gelmiştir. Modern havaalanları, son teknoloji ürünü araçlar, geliştirilmiş kapasiteler, ileri depolama sistemlerinin varlığı havayolu taşımacılığının yaygın bir biçimde yurtdışı kargo hizmetinin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Havayolu taşımacılığı, yükleme ve boşaltmaların sık aralıklarda yapılabildiği güvenilir ve esnek bir taşımacılık türü olduğu için firmamızın her zaman ki öncelikli tercihidir.

Havayolu Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderilerinizi Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Antartika ve Avustralya kıtalarında bulunan her ülkeye paket, evrak ve özel eşyalarınızı gönderiyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderiyoruz. Bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında gönderileri hesaplanarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak göndermektedir.

Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar çıkartmaktadır. Web sitemizdeki hesaplama aracından fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Yurtdışına Neler Gönderilir?

Yurtdışına kargo ile yasal olarak yasaklanmamış her şeyi gönderebilirsiniz. Elektrik elektronik ürünler, yedek parçalar, metal ürünler, plastik ürünler, kırtasiye ürünleri, evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür, özel eşyalarınız, ev eşyaları, kişisel eşyalar olmak üzere hemen hemen her şeyi yurtdışına havayolu ile uygun fiyatlara gönderiyoruz.

Havayolu taşımacılığında uluslararası taşıma ciddi bir iştir. İşimizi ciddi olarak yapıyoruz. Gümrük işleri detaylı bir iş olduğundan şüpheli ürünlerden dolayı gümrüklerde sorun çıkabilir. Her ne kadar hava yolu ile hızlı gönderilse de gümrükte yaşanan sorunlar geç gönderim süreleri ortaya çıkartabilir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize havayolunu terci ettirerek hızlı güvenli ve ekonomik fiyatlı kargo gönderim hizmeti sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir